قیمت بهترین ایزوگام پلیمری شرق دلیجان

ایزوگام دو لایه مصرف بیشتری برای ساختمان ها و سازه ها دارد و ما بهترین ایزوگام دلیجان با کیفیت عالی و برتر را با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت گذاری ایزوگام بر اساس نوع مواد اولیه تعیین می شود و تفاوت قیمت ها در قیر مصرفی است و همچنین نوع ایزوگام مبنی بر این که عایق رطوبتی تک لایه است و یا دو لایه تفاوت هایی دارد.

ایزوگام دو لایه دلیجان با پوشش فویل آلومینیومی تولید می شود که در برابر اشعه آفتاب بسیار مقاوم است و البته زیبایی و درخشنگی لازم را به ایزوگام هم می دهد.

موارد مصرف ایزوگام دو لایه

برای پوشش سقف و بام و دیوارها و استخرها بیشتر از ایزوگام دو لایه دلیجان استفاده می شود به دلیل این که این نوع عایق رطوبتی استحکام و مقاومت و ضخامت بیشتری دارد.

ایزوگام دو لایه از قیر پالایشگاهی تولید می شود و یک لایه تیشو و یک لایه هم پلی استر در آن به کار رفته است و فویل آلومینیومی به عنوان محافظ و پوشش روی ایزوگام را می پوشاند.

ایزوگام دو لایه برای ۱۰ سال ضمانت شده و به خوبی با نصب ماهرانه و بی عیب و نقص حتی بیشتر از ۱۰ سال هم کار خواهد کرد.

بهترین پلیمر در تولید ایزوگام دو لایه مصرف می شود.

دریافت قیمت ایزوگام به صورت آنلاین

ایزوگام دو لایه و دیگر انواع عایق رطوبتی را می توانید از فروشگاه های اینترنتی فعال و معتبر خریداری کیند و این امر موجب می شود که قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید و روند فروش آنلاین به صورتی است که بهترین نوع ایزوگام در این فروشگاه ها به فروش می رسند.

قیمت ها به روز شده و در سایت و کانال تلگرام به اطلاع مصرف کننده می رسد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.