قیمت ایزوگام دو لایه هیرمان

می توانید با مراجعه به سایت کارخانه ایزوگام هیرمان و انتخاب انواع ایزوگام مانند ایزوگام ساده و دو لایه هم قیمت ها را بررسی کرده و هم شرایط خرید را می توانید دریافت نمایید.

خرید عایق های رطوبتی همواره مهم بوده است و می تواند انتخاب نوع ایزوگام با کیفیت و درجه بندی متفاوت و نوع ایزوگام برای مصرف خود چالشی بزرگ برای مصرف کننده است که نیاز است در این مرحله کارشناسان ایزوگام به کمک خریدار بیایند.

ایزوگام ساده چیست؟

بر اساس این که ایزوگام چگونه تولید می شود و یااین که لایه های تشکیل دهنده چطور است ایزوگام طبقه بندی شده و برای فروش در اختیار مصرف کننده قرار داده می شود.

ایزوگام تک لایه با روکش و دو لایه با روکش آلومینیومی در بسیاری از ساختمان ها و سازه ها کاربرد فراوان دارد.

بر اساس نیاز ضخامت ایزوگام ساده از ۲ تا ۵/۵ میلیمتر تولید می شود و لایه های تیشو و یا پلی استر و یا هر دو در تولید به کار برده می شود و البته قیر پلیمری درجه یک از مواد اصلی تشکیل و تولید ایزوگام محسوب می شود.

قیمت گذاری انواع ایزوگام

بر اساس لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و با توجه به قیر مصرفی که بایستی در تولید ایزوگام استاندارد از قیر پالایشگاهی استفاده شود قیمت ها تعین می شود و البته مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر و هزینه های جانبی و تغییرات قیمت جهانی در تعیین قیمت نهایی موثر است.

قیمت ایزوگام هیرمان مقرون به صرفه و مناسب برای خریدار است و می توانید از طریق کانال تلگرام ما تغییرات به روز شده قیمت ها را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.