قیمت ایزوگام رنگی هیرمان

با شرایطی بسیار مناسب و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه می توانید انواع ایزوگام رنگی هیرمان را که با جدیدترین روش های تولید و با تکنولوژی برتر تولید می شوند خریداری نمایید و از طرح های موجود چمنی، لانه زنبوری، سرامیک و سنگ و انواع متنوع دیگر می توانید یازدید نمایید.

کارخانه ایزوگام هیرمان همواره در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی پیشتاز بوده است و این بار هم برای این که بتواند ایزوگام اصل و مرغوب درجه یک را به دست خریدار برساند اقدام به تولید انواع ایزوگام رنگی و طرح دار نموده است.

ایزوگام رنگی در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی ساخته می شود و به همبن منظور انتخاب برای خریدار بسیار گسترده خواهد بود و می توانید با توجه به قیمت و نوع کار و محلی که برای پوشش در نظر دارید از انواع این نوع ایزوگام خریداری نمایید.

 

انواع عایق های رطوبتی رنگی

در تولید انواع عایق های رطوبتی آن چه که برای کا بسیار مهم است برخورداری ایزوگام از مواد اولیه مرغوب است و سپس تولید ایزوگام به بهترین شکل ممکن که می تواند در دسترس خریدار قرار بگیرد.

ایزوگام طرح دار رنگی روکش دار است و از نوعی مواد و فیلم پوشاننده با قطر ۳۲ و ۲۵ میکرون ساخته می شود که می تواند قدرت ایزوگام را در برابر باد و باران و و اشعه آفتاب بسیار بیشتر کند.

تولید ایزوگام رنگی طرح دار با فرمول های ساخت جدیدتری صورت می گیرد و همین امر موجب می شود که استحکام و مقاومت این نوع تولیدات بیشتر باشد.

قیمت انواع ایزوگام طرح دار

آن چه که در کارخانه ایزوگام هیرمان با طرح ها و رنگ های گوناگون تولید می شود را می توانید در کانال تلگرام مشاهده نمایید و از گستردگی انواع طرح ها که به صورت چمنی، طرح سرامیک و سنگ و چوب تولید شده است هر کدام را که مناسب تر است برای پوشش دهی محل مورد نظر خود انتخاب نمایید.

دریافت قیمت ها و نوسانات قیمت مواد اولیه را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید انتخاب و خرید موفق تری داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.