قیمت ایزوگام روکش دار دلیجان

دریافت قیمت ایزوگام روکش دار دلیجان و همچنین دیگر انواع عایق رطوبتی تولید شده در این کارخانه از طریق فروشگاه اینترنتی و به صورت آنلاین امکان پذیر است و در کانال تلگرام هم می توانید این قیمت ها را مشاهده نمایید.

قیمت گذاری انواع ایزوگام بر اساس نوع عایق تولید شده متفاوت است و البته کیفیت و اصل بودن مواد اولیه هم در تعیین قیمت تاثیر گذار است.

کدام ایزوگام برای سقف مناسب است؟

ایزوگام روکش دار با لایه ای از فویل آلومینیومی پوشانده می شود و همین امر موجب می شود که مقاومت و استحکام چنین ایزوگامی در برابر باد و باران و آفتاب چندین برابر شود.

ایزوگام تک لایه قیمت کمتری دارد و علاوه بر این این که برای پی و فونداسیون مناسب است مقاومت خوبی هم دارد و مقرون به صرفه است و سبک تر ساخته می شود.

ایزوگام دو لایه روکش دار معمولا برای سقف واستخر مناسب تر است و دوام بیشتری دارد.

از کجا بهترین ایزوگام را بخرم؟

خرید ایزوگام از همان سال های اول تولید کارخانجات دلیجان به صورت پخش عمده از طریق نمایندگی های فعال صورت می گرفته و حتی مصرف کننده با مراجعه به درب کارخانه هم می تواند خرید خود را انجام دهد.

اما در حاضر شرایط خرید اینترنتی کار را ساده تر کرده است و ما توانسته ایم انواع ایزوگام دلیجان اصل را از طریق سایت و فروش اینترنتی با کمترین قیمت و بدون واسطه در اختیار مصرف کننده قرار دهیم.

با خرید اینترنتی هم در هزینه و هم وقت خود صرفه جویی می کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.