قیمت ایزوگام شرق اصل 6736

قیمت ایزوگام شرق اصل ۶۷۳۶ برای همگان در سایت موجود است و به شیوه ای دسته بندی شده است که بر اساس نیاز و نوع کاربرد و قیمت قابل ثبت سفارش است و همگان می توانند از امکانات خرید این سایت و فروشگاه اینترنتی بهره مند شوند.

قیمت ایزوگام شرق بر اساس نوع مواد اولیه به کار فته در هنگام تولید ایزوگام طبقه بندی می شود و علاوه بر این ها ضخامت و وزن رول ایزوگام هم در قیمت ها تاثیر گذار است و البته از همه مهمتر همان طور که می دانید مصرف قیر پالایشگاهی بسیار مرغوب برای تولید ایزوگام درجه یک پلیمری است که کیفیت بسیار بالایی دارد و در تمام پروژه های برای دوره های طولانی از این نوع عایق رطوبتی استفاده می شود.

ایزوگام شرق اصل که با کد ۶۷۳۶ شناخته شده است و در بسیاری از ساختمان ها و سازه ها و یا برای انواع پروژه های عمرانی نصب می شود و قدرت آن بسیار بالاست در برابر باد و باران و سردی و گرمی هوا بسیار مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و این امر موجب می شود که سفارش و خرید ایزوگام شرق مورد توجه همگان باشد.

قیمت ایزوگام شرق به قیمت درب کارخانه است و در هنگام تهیه و تامین عایق رطوبتی کارشناسان می توانند همراهی های لازم را برای خرید ایزوگام به صورت آنلاین و یا تلفنی در اختیارتان بگذارند و این امر به صرفه جویی هزینه های شما می انجامد.

ایزوگام شرق به صورت ایزوگام طرح دار و دولایه و ک لایه هر کدام برای مصراف خاص تولید می شود و نمونه های آن و موارد کاربرد آن ها در هر مکانی مشخص است و می توان در کانال تلگرام به جزئیات بیشتری پی ببرید.

 

قیمت ایزوگام شرق اصل 6736

قیمت نصب بهترین ایزوگام شرق اصل

یکی از مهمترین نکاتی که بعد از خرید ایزوگام ذهن خریدار را به خود مشغول می کند نصب ایزوگام خریداری شده است و در این زمینه هم راه حل کارخانه ایزوگام شرق اصل بر مهارت و توانایی گروه های نصب ایزوگام که تعلیم دیده و آزموده است بنا شده است و به همین منظور گروه های ماهر نصب و اجرای ایزوگام در تمام نقاط تهران آمادع اعزام و همکاری با مقرون به صرفه ترین قیمت هستند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.