قیمت ایزوگام شرق صادراتی اصل

قیمت ایزوگام شرق صادراتی اصل را به صورت اینترنتی و آنلاین برای مصرف کننده ارسال و تغییرات قیمت ها به روز شده اعمال می شود و برای خریدار مناسب تر است که از تغییرات قیمت در مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام هم اطلاعاتی داشته باشد.

ایزوگام شرق صادراتی به کشورهایی مانند ترکمنستان و ازبکستان و گرجستان و عراق و روسیه و بحرین و عمان و قطر بارگیری و حمل می شود و کلیه مراحل را می توان به صورت اینترنتی و آنلاین هماهنگ کرد که سبب می شود در هزینه ها و وقت و رفت و آمد صرفه جویی کرده و با اطمینان از کارشناسان فروش مجرب این کار به آن ها سپرده خواهد شد.

ایزوگام شرق انواع مختلفی از عایق های رطوبتی را در کارخانه خود تولید می کند که کلیه این تولیدات دارای استاندارد پلیمری هستند و بسیار با کیفیت ساخته شده اند و ایزوگام صادراتی نسبت به انواع دیگر از گواهینامه های معتبر جهانی هم برخوردار است.

 

قیمت ایزوگام شرق صادراتی

قمیت ایزوگام به عواملی مانند نوع ایزوگام که تک لایه است و یا دولایه و حتی ایزوگام سفارشی سه لایه و بستگی دارد و از طرف دیگر عایق رطوبتی باید ضخامت حداقل ۴ میلیمتر و وزن ۴۰ کیلوگرم داشته باشد و این موارد در تولید ایزوگام سفارشی شرق صادراتی به صورت کامل رعایت می شود.

خدمات برتر در صادرات ایزوگام شرق

در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام شرق صادراتی تمام قیمت ها اعلام می شود و همچنین نحوه بسته بندی و بارگیری کاملا کنترل می شود و از جهت دیگر کارشناس مربوطه تمام مراحل اخذ گواهینامه ها و تضامین لازم را به عهده دارد و در هنگام بارگیری نظارت کامل صورت می گیرد و پلمپ گمرکی از جمله کارهایی است که در بارگیری صادراتی انجام می شود و نحوه تحویل به توافق طرفین بستگی دارد و هماهنگ می شود و رول های ایزوگام در هنگام تخلیه سالم تحویل داده می شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.