صادرات بهترین ایزوگام مرغوب دلیجان

به صورت اینترنتی و در اسرع وقت قیمت انواع ایزوگام تولیدی شرکت عایق رطوبتی هیرمان را برای مصرف کننده ارسال کرده و کیفیت هر یک از محصولات و استانداردها به اطلاع خریدار می رسد.

قیمت ایزوگام با توجه به این که کارخانه ایزوگام هیرمان مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های خط تولید است و بهترین قیر تولید شده در پالایشگاه های کشور در آن نقش اساسی دارند مقرون به صرفه و با ضمانت ۱۰ ساله به فروش می رسد.

انواع ایزوگام فویل دار هیرمان

کارخانه ایزوگام هیرمان توانایی تولید انواع مختلفی از بهترین و جدیدترین عایق های رطوبتی مورد نیاز در کشور و حتی برای صادرات را دارد و می تواند ایزوگام تک لایه فویل دار و دو لایه فویل دار را با ضخامت ۴ میلیمتر و با وزن ۴۲ کیلوگرم برای هر رول تولید کرده و تضامین لازم برای چنین ایزوگامی برای خریدار صادر و تحویل داده می شود.

ایزوگام فویل دار با توجه به این که مقاومت بیشتری دارد و لایه های تشکیل دهنده آن در برابر باد و باران از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند برای ایزولاسیون و پوشش سقف توصیه می شوند.

قیمت انواع ایزوگام در سراسر کشور

خرید اینترنتی ایزوگام بسیار ساده است و در اسرع وقت می توان آن را انجام داد و از فروشگاه های معتبر به صورت آنلاین خرید با کمترین هزینه و صرف وقت کمتری صورت می گیرد.

قیمت ایزوگام با توجه به تغییر قیمت در قیر و دیگر مواد اولیه ممکن است تغییراتی داشته باشد و باید دقت شود که قیمت بسیار پایین ایزوگام می تواند دلیلی بر تقلبی بودن آن باشد و بهتر است در هنگام خرید به این امر دقت کافی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.