قیمت ایزوگام صادراتی شرق از آن جایی که این نوع عایق رطوبتی با کیفیت پلیمری تولید شده است و ضخامت و استانداردهای لازم برای صادرات را هم دارد با توجه به نوسان قیمت ارز در کشور بسیار ارزان تر و با قیمت مناسب تر به شما اعلام خواهد شد.

امکانات تولید انواع ایزوگام صادراتی مهیا شده است و با توجه به کیفیت ایزوگام تولید شده در کارخانه شرق می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در هنگام خرید بهترین و مرغوب ترین عایق رطوبتی را دریافت خواهید کرد.

ایزوگام صادراتی دارای چندین مشخصه است که یکی از آن ها داشتن تمام استانداردهای لازم و تعیین شده در اداره استاندارد ملی است و برای هر کشوری که ایزوگام صادراتی سفارش می شود بر طبق اصول و موازین استاندارد آن کشور و بر طبق آب و هوای کشور مقصد عایق رطوبتی مورد نظر تولید می شود تا در هنگام نصب و اجراء هیچکونه مشکلی ایجاد نشود و دوام و استحگام ایزوگام همان طور باشد که در هنگام ثبت سفارش به خریدار ارائه و توضیح داده می شود.

 

قیمت ایزوگام صادراتی شرق

قیمت ایزوگام صادراتی شرق

سفارش تولید انواع ایزوگام صادراتی توسط کارشناسان گرفته می شود و قیمت ها و میزان نوسان آن ها در نظر گرفته خواهد شد چرا که تولید ایزوگام و تعیین قیمت نهایی بستگی زیادی به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار دارد. شرایط بارگیری و پلمپ و گرفتن گواهینامه ها و تحویل در مقصد به صورت مفصل در اختیار خریدار قرار می گیرد.

قیمت ایزوگام شرق

کارخانه ایزوگام شرق شرایط تولید را چنان مهیا می کند که بهترین و از نظر قیمت به صرفه ترین انواع ایزوگام در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد و این امر موجب شده است که کیفیت ایزوگام و مواد اولیه مصرفی مانند قیر درجه یک همواره درخط تولید مورد توجه قرار بگیرد و تا جایی که امکان داشته باشد کارشناسان اطلاعات و جزئیات را در سایت در اختیار شما قرار می دهند تا فرصت انتخاب بهتر را داشته باشید و همواره بتوانید در شرایط مناسب و در فصل مناسب با قیمت ارزان ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.