قیمت ایزوگام طرح دار شرق را از کجا دریافت کنم؟ آیا می توانم بدون واسطه و به قیمت کارخانه ایزوگام شرف را تهیه کنم؟

برای این که قیمت انواع ایزوگام شرق را پیدا کنید راه های بسیاری وجود دارد و با توجه به این که تولید ایزوگام شرق توسط کادر مجرب و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود کیفیت و استاندارد عایق های رطوبتی تولید شده در این شرکت بالاترین رتبه ها را دارند و برای مصارف داخلی و صادرات بسیاری از کشورهای همسایه مصرف کننده تولیدات این کارخانه هستند.

تعیین قیمت ایزوگام به طور کلی به عواملی چند بستگی دارد که می توان به قیمت و مصرف قیر پالایشگاهی به عنوان مهمترین و اصلی ترین عامل اشاره کرد و از طرفی ایزوگام تولید شده در کارخانه شرق اگر با روکش فویل ساده با به بازار عرضه شود قیمت پایین تری دارد اما ایزوگام طرح دار به دلیل این که تنوع رنگ و طرح دارد قیمت های آن هم تفاوت هایی با یکدیگر دارد.

 

قیمت ایزوگام طرح دار شرق

قیمت ایزوگام طرح دار شرق

موارد مصرف ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار برای پارکینگ ها و محوطه ها زمین های بازی توصیه و نصب می شوند و با داشتن تنوع رنگ و تنوع طرح انتخاب برای هر پزوژه ای وجود خواهد داشت.

به علت این که ایزوگام طرح دار دارای فرمول تولید جدید و با کیفیت بسیار بالاست و نحوه نصب و اجرای آن باید به دقت و توسط گروه های آموزش دیده انجام شود اطلاعات و جزئیات کامل در هنگام خرید در اختیار مصرف کننده کذاشته می شود.

عایق های رطوبتی که روکش دار هستند برای بام و سقف و دیوار و شیروانی ها مناسب هستند و باید قیمت مقرون به صرفه و مقاومت بالایی هم داشته باشند که این امر با مصرف بهترین نوع مواد اولی ممکن می شود.

خرید ایزوگام فویل دار ساده و طرح دار از نمایندگی های معتبر و فروشگاه هایی که مورد تایید کارخانه هستند و یا مستقیم از درب کارخانه مقرون به صرفه تر و مطمئن تر خواهد بود و این افراد و کارشناسان فروش می توانند جزئیات نصب و تضامین لازم را در اختیار خریدار قرار دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.