صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان

دریافت قیمت انواع ایزوگام فویل دار هیرمان بسیار ساده است و می توانید با تماس نلفنی و یا از طریق درگاه اینترنتی قیمت های به روز شده را دریافت نمایید.

ایزوگام فویل دار هیرمان جنس بهتر و با کیفیت تری دارد و البته همان طور که می دانید کلیه انواع ایزوگام دو لایه فویل دار که در این کارخانه تولید می شود هم استاندارد اصل است و هم دارای بهترین کیفیت و قیر مصرف شده می باشد.

 

استحکام ایزوگام هیرمان

قیمت ایزوگام را از طریق فایل های موجود در تلگرام می توانید دریافت نمایید و همچنین می توانید با کارشناسان تماس گرفته و نوع ایزوگام مورد نظر خود ر اعلام کرده و در اسرع وقت قیمت ایزوگام به شما اطلاع داده خواهد شد.

ایزوگام هیرمان از بهترین و یشرفته ترین دستگاه های تولید ایزوگام در خط تولید کارخانه بهره مند است و به خوبی به نیاز مصرف کننده پاسخ می دهد.

قیمت ایزوگام فویل دار به دلیل استفاده از فویل آلومینیوم بالاتر بوده و چون دوام و استحکام این ایزوگام بیشتر است و کشش خوبی دارد و می تواند برای سال ها بر روی بام و دیوار دوام بیاورد برای خرید توصیه می شود.

 

قیمت خرید ایزوگام فویل دار

خرید به صورت عمده و مستقیم از کارخانه برای صرفه جویی در هزینه های مصرفی پیشنهاد ما خواهد بود.

ایزوگام فویل دار روکش دار در برابر باد و باران و اشعه آفتاب بسیار مقاوم است و ضمان ۱۰ ساله کارخانه را به همراه دارد و همچنین در صورتی که نصب ایزوگام به خوبی و با دقت انجام شود می توانید مطمئن باشید که برای بیشتر از ۱۰ سال می شود از این ایزوگام استفاده های لازم را برد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.