قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران

قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران به نوع ایزوگام و تعداد لایه های تشکیل دهنده آن بستگی دارد و میزان رشد و یا نوسان قیمت در بازار مواد اولیه هم تاثیر گذار است و کارخانجات بر اساس میزان تولید و فروش تخفیف ها و حراج های سالیانه و فصلی را در نظر می گیرند و موجب می شوند که خریدار بتواند عایق رطوبتی مورد نظر خود را با قیمت های مناسب بتواند خریداری نماید.

قیمت گذاری عایق رطوبتی نقش مهمی در خرید  خواهد داشت و چنانچه ایزوگامی خیلی گران باشد نمی توان گفت حتما مرغوب است و اگر هم خیلی ارزان باشد نمی توان گفت که خرید چنین ایزوگامی مقرون به و صلاح است.

در تولید ایزوگام حتما باید قیر پالایشگاهی مصرف شود و در کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران این موارد بسیار خوب رعایت شده و در تمام مراحل تولید کارشناسان و امور فنی و آزمایشگاه کار تولید و بسته بندی را زیر نظرداشته و تاییدیه این واحد فنی و آزمایشگاه لازم و ضروری است.

قیمت ایزوگام در کانال و سایت به روز می شود و در هر لحظه می توانید از خدمات فروش و قیمت ها و عایق های رطوبتی تولید شده جدید اطلاعات تازه ای بگیرید.

 

قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران

 

ایزوگام دو لایه برای سقف

بیشترین مصرف در بین انواع عایق های رطوبتی را ایزوگام دولایه فویل دار دارد که برای سقف و دیوار و روکش محل هایی که باد و باران و آفتاب بر روی آن ها می خورد مناسب تر است و به همین جهت تولید ایزوگام روکش دار با تمام استانداردهای ملی صورت می گیرد و درجه مقاومت و استحکام ایزوگام در مراحل مختلف سنجیده می شود.

برای سفارش خرید و اطلاع از قیمت ها به سایت و مراکز فروش اینترنتی مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.