قیمت ایزوگام پشم و شیشه ایران

قیمت ایزوگام پشم و شیشه ایران برای خرید مصرف کننده خانگی مقرون به است و آیا می توان با پرداخت هزینه ای کمتراز دیگر انواع عایق های رطوبتی خریداری کرد و همان نتیجه را گرفت؟ چرا بهتر است از بهترین و مرغوب ترین ایزوگام حتی برای متراژهای کم برای عایق بندی استفاده کنیم؟

همان طور که می دانید برای عایق بندی نیاز است که از ایزوگام که در حال حاضر هم کم هزینه ترین و هم ساده ترین شیوه است استفاده کنیم به دلیل این که برای جلوگیری از نفوذ آب و نم و محافظت ساختمان از باد و باران نیاز است که از پوشش های مخصوص استفاده شود و ایزوگام در حال حاضر بهترین پیشنهاد است.

ایزوگام پشم و شیشه ایران از مرغوب ترین انواع ایزوگام در کشور است و اگر برای خرید آن هزینه و قیمت بیشتری می پردازید قطعا مطمئن باشید که برای سال ها از ساختمان خود در برابر کلیه عوامل طبیعی مانند سرما و گرما محافظت می کنید و این خود سرمایه گذاری بزرگی برای شما خواهد بود که هر روز نیاز به تعمیر و تعویض پیدا نمی کنید.

ایزوگام پشم و شیشه ایران ضخامت ۴ میلیمتر دارد و از قیر پلیمری و بهترین تیشو که یا خود کارخانه تولید           می کند و یا از طریق وارداتی تهیه می شود تولید می شود که قیر از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه های پتروشیمی که کیفیت بالاتری در تولید دارند خریداری می شود.

قیمت ایزوگام به نوع آن از نظر لایه های ساخته شده و همچنین هزینه های کارخانه و البته قیمت مواد اولیه مصرفی دارد.

چرا ایزوگام درجه یک بخرم؟

همواره توصیه به خرید ایزوگام با کیفیت برتر می شود و به دلیل این که شما هزینه های حمل و نقل و خرید ایزوگام و نصب آن را متحمل می شوید بهتر است ایزوگامی بخرید که در برابر عوامل سرما و گرما و باد و باران زود از بین برود و مقاومت و چسبندگی کافی داشته باشد و شما با خبالی آسوده از این عایق در پی و فونداسیون هم بتوانید استفاده کنید.

تهیه و تامین انواع ایزوگام پشم و شیشه ایران را در اسرع وقت بعد از سفارش خرید به ما بسپارید و از کانال تلگرام ما بهترین و دقیق ترین اطلاعات را کسب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.