قیمت ایزوگام BPP دلیجان

قیمت گذاری بر روی انواع عایق های رطوبتی به چندین عامل بستگی دارد و برای قیمت گذاری ایزوگام BPP  و BOF استاندارهای مربوطه و اصل بودن آن از شرایط ویژه است.

برای تهیه انواع ایزوگام پلیمری ما بهترین امکانات را برای شما فراهم آورده ایم و در تمام مراحل تولید و آزمایش و همچنین بسته بندی رول ها و بارگیری دقت تمام به کار برده می شود.

ایزوگام پلیمری چیست؟

آیا سفارش و خرید ایزوگام پلیمری مقرون به صرفه است؟ آن چه که بسیاری از مصرف کننده ها در نظر می گیرند فقط قیمت ایزوگام است و تصور می شود اگر ایزوگامی ارزان بود حتما کیفیت و استاندارد آن هم تایید شده است اما باید بدانید که متاسفانه در بازار و بسیاری از فروشگاه ها انواع ایزوگام تقلبی توسط دلالان به فروش می رسد که دارای هیچگونه استاندارد تایید شده ای نیستند و مقاومت و استحکام آن ها و حتی ضخامت چنین ایزوگامی اصلا مورد تاید نیست و بزودی پس از نصب حتما نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهد داشت.

ایزوگام تولید شده با قیر پالایشگاهی بسیار مقاوم است و برای سال ها می تواند کار کند.

چگونه ایزوگام با قیمت مناسب بخرم؟

ما تلاش کرده این که با ایجاد بستری مناسب برای تولید و فروش ایزوگام درجه یک مرغوب، هم تولید کننده و هم مصرف کننده را راضی نگه داشته و نهایت تلاش خود را کرده ایم تا مصرف کننده از خرید خود راضی باشد.

قیمت ها را می توانید در کانال تلگرام دنبال کنید و همچنین از انواع ایزوگام جدید تولید شده با کیفیت بسیار عالی و اصل و استاندارد می توانید مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.