قیمت نصب ایزوگام رنگی دلیجان

برای مصارف بسیار متنوع از عایق های رطوبتی در ساختمان ها و پروژه های نفتی و تاسیساتی استفاده می شود و تولید ایزوگام رنگی دلیجان تحولی جدید در تولید انواع عایق های رطوبتی است چرا که همراه با مقاومت و چسبندگی توانسته است قیمت مناسب و زیبایی را توام داشته باشد و برای این که گروه های نصب بتوانند ایزوگام طرح دار رنگی را کاملا و با دقت نصب کنند مورد آموزش قرار گرفته اند.

ایزوگام طرح دار فویل دار به همین منظور در تمام مناطق شهری و روستایی قابلیت نصب را داشته و به خوبی در برابر باد و باران مقاومت می کند.

شهرها و روستاهای همدان از جمله ملایر، نهاوند، اسدآباد، تویسرکان،کبودرآهنگ، لالجین، گل تپه با توجه به آب و هوای سرد و برف و بارانی می توانند از عمده محصولات ایزوگام تولید شده در کارخانه عایق رطوبتی دلیجان سفارش خرید دهند.

ایزوگام دلیجان با رعایت تمام استانداردهای روز تولید می شود و قیمت هر یک از انواع ایزوگام که در کارخانه دلیجان تولید می شود با رعایت و در نظر گرفتن نوع ایزوگام  از نظر روکش و میزان نوسان قیمت مواد اولیه تعیین می شود.

آیا قیمت ایزوگام رنگی طرح دار گران تر است؟

تولید ایزوگام رنگی با متدهای جدید و با تنوع رنگ و طرح روکش عایق انجام می شود و به همین منظور تغییراتی در میزان قیر پلیمری مصرفی و دیگر پلیمرهای افزودنی و مصرف تیشو و پلی استر داده می شود و همین امر مقاومت و چسبندگی ایزوگام طرح دار را چندین برابر می کند.

با سفارش اینترنتی می توانید با قیمت مناسب و ارزان تر بدون واسطه ایزوگام مورد نظر خود را خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.