نصب ایزوگام صادرانی دلیجان اصل به چندین عامل بستگی دارد که از جمله می توان به کیفیت قیر مصرف شده و وزن و ضخامت رول ایزوگام و یا تیشو و پلی استر به کار رفته در هنگام تولید عایق رطوبتی اشاره کرد.

ایزوگام صادراتی دلیجان دارای برتری ها و استانداردهای خاص و گواهینامه های تولید است که در هنگام صادرات اخذ می شود و این کارها به عهده کارشناسان فروش می باشد و به درستی و با دقت هم این موارد رعایت می شود.

کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین کشورهای اروپایی از جمله مصرف کننده ها و خریداران انواععایق های رطوبتی تولید شده در ایران هستند.

رول های ایزوگام به صورت کاملا استاندارد بسته بندی و بارگیری می شوند و این امر بسیار اهمیت دارد چرا که طولانی بودن مسیر ممکن است       لطمه ای به رول ایزوگام وارد کند و به همین جهت در هنگام بارگیری دقت بسیار می شود.

ایزوگام دلیجان اصل بسیار با کیفیت است و مواد اولیه مصرفی در آن درجه یک و مقاوم هستند و به صورت ایزوگام استاندارد پلیمری به دست مصرف کننده می رسند.

 

قیمت نصب ایزوگام صادراتی دلیجان اصل

قیمت نصب ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان اصل برای این که در هنگام حمل و نقل آسیب نبیند هم در آن بهترین مواد اولیه مصرف می شود و هم در بارگیری دقت فراوان می شود و از آن گذشته نصب ایزوگام دلیجان به دلیل این که توسط گروه های آموزش دیده و نصابان ماهر انجام می شود بر مقاومت ساختمان افزوده و هر نوع ایزوگام از جمله ایزوگام دولایه فویل دار و یا تک لایه و ساده از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند.

شرایط فروش ایزوگام صادراتی دلیجان و نصب هر نوع ایزوگام صادراتی بسیار عالی است و در کمترین زمان ممکن و با کیفیت درجه یک نصب چنین ایزوگامی صورت میگیرد و ضمانت نامه ها هم تحویل می شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.