قیمت نصب ایزوگام صادراتی شرق

آیا امکانات نصب ایزوگام شرق برای تمام شهرها در نظر گرفته شده است؟ تفاوت تولید ایزوگام صادراتی در چیست؟ برای دریافت اطلاعات قیمت خرید و نصب ایزوگام چه باید بکنم؟

برای این که بتوانید به پاسخ سوالات خود برسید می توانید از کارشناسان فروش و کسانی که در انواع عایق های رطوبتی تجربه دارند کمک و مشاوره های لازم را بگیرید.

قیمت خرید ایزوگام صادراتی به دلیل این که تولید ایزوگام به صورت سفارشی و مناسب منطقه آب و هوایی کشور مورد نظر تولید می شود تفاوت هایی دارد.

صادرات ایزوگام و نصب انواع ایزوگام به کشورهای حوزه خلیج فارس محدود نمی شود و کشورهای ترکیه و آذربایجان و ترکمنستان و تاجیکستان و روسیه از جمله کشورهای مصرف کننده عایق های تولیدی رطوبتی در ایران هستند.

ایزوگام شرق نه تنها از نام نیک برخوردار است بلکه با تولید ایزوگام درجه یک پلیمری توانسته است رضایت مشتری داخلی و خارجی را جلب کند.

صادرات ایزوگام طبق استاتداردهای جهانی

هر محصولی و بخصوص عایق رطوبتی برای این که بازار رقابت و فروش در کشورهای خارجی را داشته باشد نیاز است که از استاندارهای جهانی بهره مند بوده و با بهترین کیفیت تولید شده و به همین منظور ایزوگام شرق تمام تلاش خود را کرده است و ما نهایت همکاری در ایجاد شرایط بهتر برای صادرات بدون واسطه و نصب کارشناسی شده را انجام می دهیم.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.