قیمت نصب ایزوگام طرح دار شرق

نصب ایزوگام طرح دار تولید شده در کارخانه شرق توسط گروه های نصاب بسیار ماهر اجراء می شود و همین امر موجب شده است که در هنگام خرید تخفیف قیمت ها به خوبی لحاظ شده و هر نوع ایزوگام شرق که مد نظر خریدار است همراه با اطلاعات کافی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

تمام شهرهای کشور می توانند از ایزوگام فویل دار طرح دار برای نمای ساختمان خود استفاده کنند و یا مناطقی که سقف ها دارای شیروانی هستند از ایزوگام رنگی سفید و براق که زیبایی خاصی دارد استفاده کرده و بر عمر و دوام سازه های خود می افزایند.

ایزوگام طرح دار از بهترین فیلم رنگی برجسته که طرح های متنوعی مانند لانه زنبوری، ورساچه، سرامیکی و نما آجری دارد ساخته می شود و در هنگام تولید انواع ایزوگام فویل دار شرق نهایت دقت و تمام استانداردها رعایت شده است و قیر پالایشگاهی درجه یک در تولید ایزوگام شرق به کار گرفته می شود.

آیا نصب ایزوگام برای تمام مناطق امکان پذیر است؟

در هنگام سفارش خرید به صورت اینترنتی می توانید از نمونه های مختلف ایزوگام شرق که در دست تولید است و یا تولید و بسته بندی شده است بازدید نموده و نمونه های مورد نظر خود را با مشاوره کارشناسی ما خریداری نمایید.

برای خرید ایزوگام طرح دار فویل دار و نصب در مناطق مختلف آب و هوایی منعی وجود ندارد و فقط توصیه بر به کارگیری گروه های نصب ماهر است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.