قیمت نصب ایزوگام فویلدار شرق

ایزوگام فویل دار شرق چه مزایایی نسبت به دیگر انواع ایزوگام دارد؟ آیا مقرون به صرفه این است که از کارخانه و بدون واسطه خرید کنم؟می توان به صورت آنلاین قیمت انواع ایزوگام را دریافت کنم؟

خرید و نصب ایزوگام شاید یکی از اصای ترین دغدغه های خریدار عایق های رطوبتی باشد که با توجه به تعدد و میزان برندها و مراک های متنوع امکان خرید را مشکل می کند.

قیمت ایزوگام دو لایه فویلدار کمی بالاتر از دیگر انواع ایزوگام است و برای مناطق بیشتری قابل استفاده است و دوام بیشتری دارد منوط به این که در هنگام نصب این نوع ایزوگام دقت بیشتری اعمال شود.

ایزوگام شرق در بیشتر مناطق کشور از مناطق سردسیر و یا گرمسیر مورد استفاده قرار می گیرد مانند شهرهای غرب کشور، کرمانشاه، پاوه، قصرشیرین، هرسین، جوانرود، سقز، صحنه، گیلانغرب و روانسر و بسیاری دیگر از شهرها و روستاها که مصرف عمده خود را از طریق کارخانه تامین می کنند.

خرید ایزوگام بدون واسطه با قیمت ارزان

زمانی که ایزوگام مستقیم ازکارخانه تهیه و تامین می شود قیمت مناسب تری خواهد داشت و مصرف کننده عمده  و یا خریدار خانگی از نظر اقتصادی می تواند ایزوگام بهتر و درجه یک را خریداری کند.

قیمت ایزوگام دو لایه به دلیل داشتن ضخامت بیشتر و مصرف مواد اولیه درجه یک بالاتر است اما در نهایت با تهیه و خرید ایزوگام با کیفیت تر و با قیمت بالاتر می توانید با نصب دقیق و استاندارد سال های بیشتری از ایزوگام استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.