لیست قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان

لیست قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان به چندین سطح درجه بندی می شود و ایزوگام فویل دار به صورت ایزوگام تک لایه و دولایه تقسیم بندی می شود و با توجه به نوع ایزوگام و مقدار و نوع مواد اولیه مصرفی قیمت ها به اطلاع مصرف کننده می رسد.

لیست قیمت ها مرتب به روز می شود و در سایت منتشر گردیده و خریدار عمده می تواند به سادگی و با کمترین مبلغ اقدام به خرید نماید.

بسیاری از نمایندگی های فروش ایزوگام و شرکت های بزرگ به صورت سالیانه ثبت سفارش می کنند و ایزوگام مرود نیاز را در طول سال دریافت می کنند.

ایزوگام پلیمری دلیجان هم استاندارد است و هم وزن و ضخامت استاندارد دارد و چنانچه در هر یک از این عایق های رطوبتی در هنگام تولید نیاز به تغییر باشد کلیه موارد استاندارد لحاظ خواهد شد تا به کیفیت ایزوگام لطمه ای وارد نشود.

 

لیست قیمت ایزوگام پلیمری دلیجان

قیمت ایزوگام ممکن است در بعضی از فصول تغییراتی داشته باشد اما تلاش بر این است که مصرف کننده عمده و جزئی بتوانند با کمترین قیمت ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

حداقل عمر ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان ۱۵ سال است و دارای استاندارد ملی و CE اروپاست و قیر مصرف شده قیر ۷۰-۶۰ با اصلاح کننده پلیمر است و در نتیجه بیمه نامه ۵ ساله معتبر هم ارائه می شود  و ایزوگام به صورت دو لایه فویل دار با تیشو و پلی استر مرغوب تولید دشه است و قیمت فروش آن به قیمت درب کارخانه است.

ایزوگام دلیجان پلیمری

اصلاح کننده های پلیمر که در تولید ایزوگام دلیجان به کار گرفته می شود کاملا استاندارد هستند و به هیچ وجه موجب پایین آمدن کیفیت ایزوگام نمی شوند.

شرکت ایزوگام دلیجان انواع متنوع از عایق های رطوبتی را در کارخانه ایزوگام تولید می کند که از جمله جدیدترین آن ها می توان به ایزوگام طرح دار اشاره کرد که بسیار زیبا و شکیل و با مقاومت بالا تولید می شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.