لیست قیمت ایزوگام پلیمری شرق می تواند به صورت روزانه در سایت درج شده و نوسانات قیمت در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد و اعلام لیست قیمت ها بر اساس کارایی و ضخامت و وزن هر رول ایزوگام تعیین می شود و نوسانات قمیت در مواد اولیه هم تغییراتی در قیمت انواع ایزوگام شرق تولید می کند.

قیمت ایزوگام بر اساس نوع مواد اولیه و بخصوص قیر مصرف شده در هنگام تولید عایق رطوبتی تعیین می شود و همان طور که می دانید برای تولید ایزوگام درجه یک و استاندارد پلیمری شرق نیاز است که قیر مصرف شده به بهترین کیفیت باشد و توسط کارخانجات پیشرفته و مجهز داخل کشور تولید شده باشد.

میزان چسبندگی ایزوگام تولید شده به نوع مواد اولیه و کارایی دیگر مواد تشکیل دهنده دارد و به عنوان مثال می توان اشاره کرد که ایزوگام تک لایه فویل دار که با قیر پلیمری و پلی استر متراکم و دیگر مواد اولیه و پلیمرهای افزودنی تولید می شود در هنگام نصب و اجرای ایزوگام به خوبی کشش و مقاومت خود را نشان داده و برای سال ها می تواند  در برابر باد و باران و نم مقاومت می کند.

ایزوگام فویل دار دولایه هم که برای سقف و بام و دیوار ساختمان ها و یا برای پروژه های سفارشی تولید می شود هم ماندگاری و مقاومت سازه را چندین برابر می کند.

 

لیست قیمت نصب ایزوگام پلیمری

بعد از مرحله سفارش و خرید ایزوگام آن چه که اهمیت خود را نشان می دهد ایجاد فضایی مناسب برای نصب و اجرای ایزوگام است که اگر چنانچه کیفیت ایزوگام و کارایی آن استاندارذ و قابل قبول باشد در هنگام نصب هم در برابر حرارت مقاوم تر و چسبندگی آن مورد تایید کارشناسان خواهد بود.

لیست قیمت های نصب ایزوگام روزانه و برای هر یک از انواع ایزوگام به صورت جداگانه محاسبه و اعلام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.