نصب ایزوگام بدون روکش دلیجان

نصب و اجرای ایزوگام بدون روکش دلیجان خریداری شده خود را به گروه های نصاب ماهر ما بسپارید و ما بهترین اجرای ایزوگام را به شما تحول خواهیم داد.

ایزوگام بدون روکش دلیجان با بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و برای ایزولاسیون و عایق بندی پی و فونداسیون ساختمان و دیوارها و لوله های تاسیساتی و سرویس های بهداشتی به کار برده می شود.

تفاوت های ایزوگام روکش دار و بدون روکش

هر یک از انواع ایزوگام برای موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان مثال ایزوگام روکش دار برای دیوارها و سطح خارجی و استخر ها و سقف منازل مناسب تر است و دلیل آن هم مقاومت و ضخامت و استحکام این نوع عایق رطوبتی است.

ایزوگام بدون روکش برای لایه های زیرین مصرف می شود و چون سبک تر است و ضخامت کمتری دارد برای پی ساختمان مناسب است و فشار کمتری بر سازه وارد می کند اما در عین حال چسبندگی و کشش خوبی دارد.

نصب انواع ایزوگام دلیجان در تهران

گروه های آموزش دیده نصب و اجرای ایزوگام را طبق هماهنگی های قبلی به محل پروژه می توانیم با درخواست مشتری ارسال کنیم و در اسرع وقت کارهای کارشناسی انجام می شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض گزارش داده می شود و بهترین ایزوگام با استاندارد پلیمری با اجراء و نصب موفقیت آمیز به شما تحویل داده می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.