نصب ایزوگام دلیجان اصل

نصب ایزوگام دلیجان اصل را توسط گروه های مجرب و ماهر برنامه ریزی و هماهنگ می کنیم و این امر موجب می شود که اجرای ایزوگام در مقاومت و ماندگاری و استحکام عایق بندی تاثیر مستقیم بگذارد.

ایزوگام دلیجان انواع متنوع دارد و از جهت این که برای هر پروژه ای می توان عایق های رطوبتی گوناگون را انتخاب و خریداری کرد و نصب ایزوگام دلیجان با کیفیت و نوع ایزوگام ارتباط مستقیم دارد.

ایزوگام دولایه فویل دار برای ساختمان و سقف و بام بیشتر مصرف می شود و وزن رول های ایزوگام استاندارد کمتر از ۴۰ کیلوگرم نباید باشد و ضخامت ایزوگام تولید شده به صورت دولایه کمتر از ۴ میلیمتر نیست و همین امر موجب می شود که در هنگام نصب چنین ایزوگامی کمترین مشکلی برای گروه نصب پیش نمی آید و کارشناسان کلیه مراحل اجرای ایزوگام را تحت کنترل دارند.

در هنگام نصب ایزوگام حرارت تحت کنترل قرار می گیرد تا از آسیب به رول ایزوگام و فویل آن جلوگیری شود.

جهت سفارش خرید انواع ایزوگام مناسب است که از طریق شماره تلفن های موجود در سایت و یا به صورت اینترنتی اقدام نمایید که هم در هزینه های رفت و آمد و هم از قیمت های مناسب بهره مند شوید.

 

نصب ایزوگام دلیجان اصل

نصب ایزوگام دلیجان در تهران

شرایط نصب و اجرای بهترین انواع ایزوگام دلیجان که استاندارد هستند و با کیفیت و استاندارد BPP تولید می شوند باید در نظر گرفته شود و به بهترین وجه ممکن برای اجرای چنین عایق رطوبتی اقدام شود.

در تهران این آمادگی فراهم شده است که بهترین و مجرب ترین گروه های نصب ایزوگام فعالیت خود را به صورت هماهنگ انجام داده و به این ترتیب کارها به سمتی می رود که در سریع ترین زمان ممکن و با دقت عملیات نصب ایزوگام با زیرسازی و تعمیرات به موقع با پرایمر اصل انجام می شود و ضمانت نامه تحویل و تایید شده در اختیار خریدار قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.