نصب ایزوگام دلیجان صادراتی از مزایا و کیفیت بسیار عالی برخوردار است و با توجه به این که به صورت سفارشی و با بهترین مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر و قیر پالایشگاهی تولید شده است برای صادرات مورد استقبال بسیاری از کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی قرار گرفته است و توانسته است که جای خود را در بازار جهانی به دست آورد.

ایزوگام صادراتی دلیجان اصل است و تمام استانداردها و گواهینامه های بین المللی را هم دارد و در هنگام بسته بندی هم توجه کامل به لیبل و تاریخ تولید و انقضای ایزوگام می شود.

در هنگام بارگیری ماشین مورد نیاز با توجه به متراژ خریداری شده هماهنگ می شود که اکثرا کانتینرهای مخصوص برای بارگیری در نظر گرفته می شوند که هم از باد و باران در امان باشند و هم در هنگام طی مسیر رول های ایزوگام کمترین آسیب به آن ها وارد شود.

نصب ایزوگام هم خود دارای مراحل و شرایط خاص است که توانسته است بر ماندگاری و مقاومت سازه اضافه نماید.

 

نصب ایزوگام دلیجان صادراتی

نصب ایزوگام صادراتی پلیمری

ایزوگام پلیمری یعنی این که در هنگام تولید فقط از قیر پالایشگاهی مخصوص تولید عایق رطوبتی که اصطلاحا به آن ۷۰-۶۰ گفته می شود مصرف می شود و همین امر موجب می شود که مقاومت و کشش و استحکام ایزوگام مطابق با استانداردهای ملی باشد.

نصب ایزوگام توسط گروه های کارآزمده انجام می شود و بسیار خوب و در سریع ترین زمان ممکن این کار انجام خواهد شد.

در همین شرایط است که قیمت نصب ایزوگام و میزان زمان مصرفی برای کار مهم است و نوع ایزوگام در قیمت کذاری موثر بوده و بهتر است نصب ایزوگام در فصل و شرایط خوب آب و هوایی انجام شود تا از طبله و یا ایجاد مشکلات در هنگام نصب ایزوگام جلوگیری شود.

بهتر است با توجه به قیمت و نوسانات ارز در کشور که در تعیین قمیت های مواد اولیه تاثیر می گذارد اقدام به خرید ایزوگام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.