نصب ایزوگام روکش دار هیرمان

ایزوگام هیرمان با تولید انواع ایزوگام به صورت روکش دار و بدون روکش خدمات خود را گسترش داده و در ضمن برای ایجاد زمینه های استفاده از گروه های برتر نصب در هنگام ثبت سفارش خدمات اجراء و نصب را هم به مصرف کننده پیشنهاد داده است.

مراحل انتخاب و خرید ایزوگام می تواند برای مصرف کننده کاری طولانی و طاقت فرسا باشد و به دلیل نداشتن شناخت کامل از انواع ایزوگام و مواد اولیه به کار رفته در آن خرد انواع عایق های رطوبتی معمولا با مشکلاتی همراه خواهد بود.

عایق های رطوبتی ساختمان

ایزوگام هیرمان برای برداشتن موانع در سر راه خرید ایزوگام توسط کارشناسان خود اقدام به راهنمایی و دادن مشاوره های لازم برای خرید انواع ایزوگام کرده است.

بسیاری از انواع عایق های رطوبتی به صورت روکش دار تولید می شوند.

بدین معنی که ایزوگام تک لایه یا ایزوگام دو لایه با روکش فویل آلومینیومی پوشانده می شود و این نوع ایزوگام مصارف متعددی دارد.

ایزولاسیون و فونداسیون و پی ساختمان ها توسط همین ایزوگام روکش دار انجام می شود که مقاومت بالایی دارد.

چگونگی نصب انواع ایزوگام

کارخانه ایزوگام هیرمان برای این که در تولید و فروش تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی مناسب فراهم می کنند در همین راستا برای اجرای ایزوگام هم تمهیداتی را در نظر گرفته اند.

اگر تمایل داشته باشید می توانید از امکانات نصب گروه های ماهر ما هم بهره مند شده و انجام نصب و اجرای ایزوگام روکش دار را به گروه های ماهر ما بسپارید.

اعلام قیمت ها و انجام کارهای مربوط به آمادگی ساختمان برای عایق بندی را می توانید به صورت آنلاین دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.