قیمت ایزوگام شرق کد 6736

عملیات نصب ایزوگام طرح دار شرق علاوه بر این که اهمیت ویژه ای دارد حتما بایستی توسط گروه های مجرب هم اجراء شود چرا که نصب و اجرای عایق های رطوبتی در دوام و مقاومت و استحگام ایزوگام در برابر عوامل محیطی و سرما و گرما بسیار مهم است.

ایزوگام شرق همیشه کارخانه ای بوده است که با اتکاء به دانش و فن آوری و تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب برای تولید انواع بهره برده است و آزمایشگاه مجهزی که در این کارخانه کنترل کیفیت تولیدات را بر عهده دارد توانسته است که بهترین و مرغوب ترین و البته جدیدترین انواع ایزوگام طرح دار را تولید و روانه بازار کند.

ایزوگام طرح دار و نقش دار چمنی، لانه زنبوری و سرامیک و آجر نما به دلیل این که برای مصارف خاص به کار برده می شوند به صورت سفارشی تولید و بسته بندی می شوند.

ایزوگام طرح دار شرق بسیار زیبا بوده و البته مقاومت فویل و یا بهتر بگوییم فیلم مصرفی به عنوان روکش عایق رطوبتی بسیار بالاست و برای ۱۵ سال تضمین می شود و فقط باید در هنگام نصب و اجرای ایزوگام طرح دار از گروه های مجرب بهره برده و از تجربیات آن ها برای نصب بدون عیب و نقص استفاده شود.

نصب ایزوگام شرق در هر نوع که به صورت فویل دار ساده و طرح دار و یا تک لایه تولید می شود در تمام نقاط تهران و کرج و اصفهان در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد و شهرهای دیگر هم به زودی از این خدمات بهره مند می شوند.

ایزوگام پلیمری و مصارف آن

به صورت کلی می توانیم بگوییم که وقتی عایق رطوبتی با قیر پالایشگاهی تولید می شود هم کیفیت بالایی دارد و هم مقاومت بهتری برای نصب از خود نشان می دهد و البته قیمت بالاتری هم دارد.

اما اگر به ایزوگام به عنوان سرمایه گذاری توجه کنید قطعا خرید ایزوگام پلیمری را ترجیح خواهید داد چرا که در دراز مدت مقرون به صرفه تر خواهد بود.

ایزوگام پلیمری را به صورت اینترنتی سفارش داده و ما در اسرع وقت تهیه و تامین ایزوگام مورد نظر شما را به عهده خواهیم داشت.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.