نصب ایزوگام درجه یک دلیجان توسط گروه های آزموش دیده و ماهر انجام می شود و تمام نقاط تهران می توانند از این امکانات بهره برده و کارهای خود را به پیش ببرند.

اجرای ایزوگام دارای نکات و ظرافت هایی است که باید در هنگام اجراء و نصب عایق رطوبتی مورد توجه قرار بگیرد و همین امر سبب می شود که مقاومت و کشش ایزوگام و همچنین ماندگاری ساختمان در برابر باد و باران و عوامل طبیعی هر چه بیشتر شود.

به عنوان مثال ایزوگام پلیمری برای خرید توصیه می شود چرا که ایزوگام تهیه شده با قیر پالایشگاهی هم چسبندگی بالاتری دارد و همزمانی که نصاب برای اجرای چنین ایزوگام اقدام می کند دچار پارگی نشده و اگز تیشو و پلی استر به کار رفته در حین ساخت عایق رطوبتی مرغوب بوده باشد هرگز طبله هم نمی کند و برای سال ها همچنان مقاومت خود را حفظ می کند.

ایزوگام درجه یک پلیمری دلیجان اگر چه قیمت بالاتری دارد اما به هر حال در برابر مقاومتی که از خود نشان می دهد کار شما ساده تر خواهد شد و اطمینان خاطرتان جلب می شود.

 

نصب ایزوگام پلیمری درجه یک دلیجان

نصب و اجرای ایزوگام در مناطق پر بارش

ایزوگام برای هر منطقه و آب و هوایی با همان شرایط و مطابق با سردی و گرمای هوای همان منطقه تولید می شود و گاهی اوقات ایزوگام دولایه فویل دار و زمانی ایزوگام سه لایه سفارشی تولید میشود که برای مناطق آب و هوایی بسیار سرد است و نصب هر یک از انواع ایزوگام نیاز به تخصص و اجرای دقیق دارد.

خرید اینترنتی و سفارش نصب ایزوگام در سریعترین زمان ممکن موجب می شود در هزینه ها و وقت خود صرفه جویی کنید و البته گروه های نصب در پایان تاییدیه کارشناسی و همچنین ضمانت نامه نصب و بیمه نامه را به شما تحویل داده و در صورت هر گونه بروز مشکلی همراه شما خواهند بود و آماده همکاری های مداوم هستند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.