نصب ایزوگام پلیمری دلیجان با کیفیت

نصب ایزوگام پلیمری دلیجان با کیفیت توسط گروه های ماهر و آموزش دیده انجام می شود و ضمانت نامه شرکتی در پایان کار تحویل می شود.

ایزوگام درجه یک پلیمری با بهترین مواد اولیه شامل تیشو و پلی استر درجه یک و با تراکم بالا تولید می شود و چنانچه ایزوگام فویل دار دو لایه باشد می توانید اطمینان داشته باشید که در نصب کوچکترین مشکلی پیدا نخواهد کرد.

ایزوگام پلیمری با قیر پالایشگاهی ۷۰-۶۰ تولید می شود و زمانی که ایزوگام پلیمری به مرحله نصب می رسد با استفاده از گروه های آموزش دیده بسیار مجرب می توانید کار خود را به آن ها بسپارید.

نصب ایزوگام بایستی در آب و هوای مساعد انجام شود و در صورتی که ایزوگام درجه یک پلیمری خریداری می شود و مواد اولیه تشکیل دهنده آن از جنس بسیار مرغوب انتخاب می شود بهتر است در هنگام نصب و اجرای ایزوکام هم دقت بیشتری به کار گرفته شود.

ایزوگام دلیجان در کارخانه زیر نظر کارشناسان بسیار مجرب و آزمایشگاه پیشرفته تولید می شود و در همین حین هم بسته بندی و بارگیری با دقت تمام انجام می شود.

آیا امکان نصب ایزوگام در همه نقاط تهران با ضمانت شرکتی وجود دارد؟

همه تلاش همکاران ما در واحد تولید و فروش بر ایجاد شرایط مناسب تولید و فروش و نصب با ضمانت معتبر کارخانه است.

زمانی که کار نصب ایزوگام به پایان می رسد بازدید کارشناس از محل مذکور صورت می گیرد و تمام شیب ها و درزها و احیانا مکان هایی که نیاز به تعمیر داشته است کاملا بازدید می شود و با تایید کارشناس است که بیمه نامه و ضمانت نامه تحویل می شود.

برای خدمات رسانی در تمام نقاط تهران محدودیت وجود ندارد و همه خدمات با استاندارد و ضمانت ۱۰ ساله است.

اطلاعات و جزئیات مورد نظر را با همکاری کارشناسان ما از کانال تلگرام و سایت دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.