نصب ایزوگام پلیمری شرق دلیجان را به همکاران ما در گروه های آموزش دیده بسپارید و کار خود را سریع و با استاندارد تحویل بگیرید.

ایزوگام درجه یک تولید شده در کارخانه شرق دلیجان محصولی است که برای پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است و همزمان با تولید باکیفیت عایق رطوبتی در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان گروه های نصب هم توانسته اند که کار خود را به بهترین و با بالاترین استانداردها انجام دهند.

روش های نصب ایزوگام تقریبا یکسان است اما همان طور که می دانید کیفیت ایزوگام پلیمری و همچنین نحوه نصب و اجرای ایزوگام بسیار مهم است.

ایزوگام پلیمری دلیجان از آن جایی که کیفیت و کشش و چسبندگی بالاتری دارد در هنگام اجرای ایزوگام بهتر جواب داده و کار گروه نصب را هم ساده تر می کند و به خوبی هم چسبیده و به اصطلاح کار خراب نمی شود.

ایزوگام دولایه پلیمری با استفاده از قیر پالایشگاهی کاملا استاندارد تولید می شود و کیفیت آن تضمین شده است و برای سال ها می تواند در بستر ساختمان و یا بر روی لوله های تاسیساتی دوام بیاورد.

 

نصب ایزوگام پلیمری شرق دلی

ایزوگام مرغوب و درجه یک خریدن آیا سرمایه گذاری است؟

خرید ایزوگام درجه یک دلیجان با برند شرق و با قیر پلیمری به صورت دولایه و تک لایه می تواند سرمایه گذاری محسوب شود چرا که زمانی که مقاومت و استحکام سازه با مصرف قیر پالایشگاهی هر چه بیشتر و بهتر می شود کارایی و استقامت سازه هم چندین برابر می شود.

چنین ایزوگامی سال ها دوام می آورد و نیاز به تعمیر ندارد و هرگز از این که نم و رطوبت ساختمان شما را تخریب کند نگرانی نخواهید داشت و البته ضمانت و گارانتی چنین ایزوگامی هم بیشتر است.

ایزوگام پلیمری استانداردهای ملی دارد و برای محیط زیست هم کمترین آلودگی در پی نخواهد داشت و گروه های نصب ایزوگام هم می توانند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.