قیمت ایزوگام BOF

قیمت ایزوگام BOF درجه یک دلیجان بسته به برند تولید کننده و درصد قیر خالص پلیمری بکار رفته در تولید آن می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل اطلاعات لازم برای خرید به شما داده می شود.

زمان تحویل و چگونگی حمل و نقل ایزوگام

تفاوت قیمت باعث شده تا خریداران و تاجران در هنگام خرید ایزوگام دچار تردید شده و مجبور به بررسی تمامی شرایط فروش و قیمت ایزوگام BOF مسائل کیفی محصولات تولیدی برند های مختلف می باشند تا بتوانند در نهایت یک انتخاب منطقی و عالی داشته باشند.

در اینجا قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با قیمت ایزوگام و زمان تحویل و چگونگی حمل و نقل ایزوگام BOF ارائه نماییم.

برخی از کارخانه های تولیدی محصولات خود را برای تحویل درب کارخانه تعیین می کنند و برخی دیگر از کارخانه ها براساس محل تخلیه ی ایزوگام و در مکان مشتری قیمت ایزوگام BOF را مشخص می کنند و هزینه ی حمل و نقل ایزوگام را نیز به محصول اضافه می کنند.

 

قیمت ایزوگام BOF

 

قیمت ایزوگام BOF

اکثر کارشناسان صنعت ایزوگام به تاجران و شرکت های پخش توصیه می کنند ایزوگام BOF درجه یک دلیجان را با قیمت درب کارخانه خریداری کنند و برای حمل و نقل ایزوگام سعی کنند با شرکت های باربری قرارداد امضا نموده و با آن ها همکاری بلند مدت و یا کوتاه مدت داشته باشند.
مشاوران فروش ما می توانند اطلاعات فروش و قیمت ایزوگام BOF را برای حجم های مختلف به مشتریان و متقاضیان عمده ارائه نمایند.

 

قیمت ایزوگام BOF

نحوه انتخاب ایزوگام مرغوب

جهت انتخاب ایزوگام مرغوب و قیمت ایزوگام BOF می توان از روش هایی استفاده کرد، که در زیر به دو مورد از این روش ها اشاره می کنیم:
۱٫می‌توان یک تکه کوچک از عایق را برش داد و پس از دو ساعت نگهداری در فریزر، آن را تا زاویه حدود ۱۲۰ درجه خم کرد، اگر از ناحیه خم شده شکسته شود یا ترک بردارد، جنس ایزوگام خوب نیست و در غیر این صورت، مقاومت آن در برابر سرما و ترک مناسب است.
۲٫برچسب عایق‌های استاندارد باید شامل مشخصات تولیدکننده، تاریخ تولید، نوع عایق، علامت استاندارد و … باشد.

این مجموعه آمادگی دارد که بهیرین قیمت ایزوگام BOF  و BPP را در اختیار شما گذاشته تا بتوانید قدرت خرید بیشتری داشته باشید.