خرید ایزوگام ارزان قیمت

خرید ایزوگام ارزان قیمت با کیفیت خوب و ماندگاری مناسب  و طول عمر بالا مزایای فراوانی دارد و اطلاعات مورد نیاز برای تهیه چنین ایزوگامی به صورت آنلاین و یا تلفنی در اختیار شما قرار می گیرد.
ایزوگام درجه یک ارزان قیمت برای خرید بسیار مناسب است و هنگامی که قصد خرید ایزوگام ارزان قیمت را دارید به نکاتی بسیار مهم باید توجه داشته باشید. اول این که ایزوگام درجه یک باید استاندارد باشد و از برندهای شناخته شده و معتبر در صنعت عایق های رطوبتی بوده و دارای ضمانت نامه و گارانتی های لازم از طرف کارخانه باشد.

[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام درجه یک با پلی استر و تیشو مرغوب تولید می شود و ایزوگام مرغوب؛ وزن ۴۱ کیلوگرم و ضخامت ۴ میلیمتر دارد.[/toggle]

خرید ایزوگام ارزان

کیفیت و عوامل موثر در ایزوگام دلیجان

ایزوگام تولید شده در کارخانه معتبر مانند شرکت ایزوگام دلیجان؛ ایزوگام بردین و ایزوگام مشکین شرق و با ضمانت می تواند برای سال ها کار کند چرا که عایق رطوبتی درجه یک با قیر پالایشگاهی تولید می شود و در صنعت ایزوگام کلیه استانداردها و گارانتی ها بر اساس نوع قیر مصرفی در هنگام تولید عایق رطوبتی است. عوامل تعیین کننده قیمت در خرید ایزوگام ارزان قیمت بسیار مهم هستند.

خرید ایزوگام ارزان قیمت

عوامل موثر بر کیفیت خرید ایزوگام ارزان قیمت و انواع ایزوگام عبارتند از:

 • قیر درجه یک خالص که به قیر ۷۰/۶۰ شناخته می شود.
 • مصرف تیشو وارداتی و یا تیشوی درجه یک ساخت داخل کشور.
 • مصرف پلی استر بسیار متراکم و مرغوب.
 • استفاده از بهترین فویل آلومینیومی وارداتی و یا پوشش های مرسوم

ایزوگام درجه یک برای این که ماندگاری مناسب داشته باشد با پلی استر و تیشو مرغوب تولید می شود و ایزوگام مرغوب به صورت یقین با وزن حداقل ۴۰ کیلوگرم و با ضخامت ۴ میلیمتر تولید شده است.

[toggle title=”توجه کنید!” state=”open”]خرید ایزوگام ارزان به معنی این نیست که ایزوگام غیر اصل تهیه کنید؛ بلکه ایزوگام خوب را با کیفیت و قیمت خوب بخرید.[/toggle]

خرید ایزوگام ارزان قیمت

قیمت خرید ایزوگام ارزان هر متر چقدر است؟

ایزوگام خوب و درجه یک که قیمت ارزان هم داشته باشد و ماندگاری و طول عمر آن تضمین شده باشد به صورت تقریبی با نوسانات قیمت در بازار مواد اولیه تغییراتی می کند اما به این معنی نیست که قیمت های غیر معقول به خریدار پیشنهاد شود.
قیمت ایزوگام به ۵ عامل مهم وابسته است:

 1. نوع قیر
 2. تیشو
 3. پلی استر
 4. فویل آلومینیومی
 5. وزن و ضخامت و نوع ایزوگام

ایزوگام تک لایه که سبک تر و ضخامت آن کمتر است قیمت کمتری دارد اما همان طور که می دانید باید برای موارد خاص نصب و اجراء شود.
ایزوگام دولایه با قیمت بیشتر اما با ضخامت بیشتر و وزن بالاتر تولید و به فروش می رسد.

 

 

در هنگام خرید ایزوگام ارزان قیمت دقت کافی داشته باشید.

همگان دوست دارند و تمایل دارند که ایزوگام خوب و مرغوب بخرند و بهترین ایزوگام توسط گروه های ماهر و کارشناسان به کلیه مصرف کننده های عمده و خانگی معرفی خواهد شد. امکان تهیه و تامین ایزوگام با قیمت مناسب و تحویل سریع در محل ممکن است چنانچه کلیه اطلاعات و هماهنگی های لازم برای خرید ایزوگام را توسط کارشناسان ماهر انجام دهید.
قیمت خرید ایزوگام ارزان قیمت می تواند برای مصرف کننده اهمیت قابل توجهی داشته باشد و شرکت هیرمان دلیجان؛ تهیه و تامین انواع ایزوگام استاندارد در شهرهای:

 • تهران
 • اصفهان
 • ارومیه
 • تبریز
 • سنندج
 • ایلام
 • همدان را به عهده دارد.

خرید ایزوگام ارزان قیمت

بهترین ایزوگام استاندارد را از شرکت هیرمان دلیجان و با برندهای شناخته شده و با قیمت خرید ایزوگام ارزان قیمت دریافت خواهید کرد.