ایزوگام پلیمری دولایه

ایزوگام پلیمری دولایه فویل دار درجه یک در کارخانجات معتبر و استاندارد تولید شده است و برای خرید به شما معرفی و توصیه می کنیم و قیمت ها از درب کارخانه است.

گاهی اوقات برای مصرف کننده عادی سفارش خرید و تهیه ایزوگام پلیمری دولایه با مشکلاتی روبرو است که به دلیل تنوع زیاد انواع ایزوگام دو لایه و یا تک لایه این سردرگمی برای خریدار ایجاد می شود و ما تلاش نموده ایم که با معرفی بهترین انواع ایزوگام پلیمری راه خرید را برای مصرف کننده هموارتر نماییم.

ایزوگام پلیمری دولایه

انواع ایزوگام پلیمری دولایه فویل دار

ایزوگام پلیمری دولایه فویل دار به صورت فویل ساده و یا طرح دار تولید می شود که ایزوگام طرح دار پلیمری از جدیدترین انواع عایق های رطوبتی حال حاضر است که با تنوع رنگ و همچنین طرح های مختلف می تواند برای بسیاری از پروژه ها مناسب باشد.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام دولایه طرح دار با طرح های چمنی، لانه زنبوری، آجرنما و سرامیک و سنگ برای پارکینگ ها و زمین های بازی و دیوارها مناسب است.[/toggle]

ایزوگام پلیمری دولایه که در کارخانه ایزوگام دلیجان شاهد تولید بهترین و مناسب ترین این نوع عایق رطوبتی هستیم برای کلیه شهرهای کشور و حتی برای صادرات ایزوگام مورد استفاده است.

ایزوگام پلیمری دولایه

مواد اولیه ایزوگام پلیمری فویلدار

ایزوگام پلیمری دولایه که با فویل آلومینیومی پوشیده شده است با کیفیت برتر و با قیر پالایشگاهی تولید می شود و برای پشت بام، دیوارها و کفپوش ها مناسب است و می توان ایزوگام پلیمری دولایه را به صورت سفارشی هم تولید نمود.
ایزوگام پلیمری که به صورت دولایه تولید شده باشد دارای تیشو و پلی استر بسیار مرغوب است و برای سال ها ضمانت می شود و در تولید ایزوگام پلیمری دولایه بسیار دقت می شود که وزن و ضخامت ایزوگام کاملا مطابق با استاندارد باشد.
ایزوگام پلیمری دولایه فویلدار برایاین که مصارف بالایی دارد به صورت عمده و در نمایندگی ها با انواع برند موجود است که برای خرید و فروش در بازار عایق رطوبتی و یا برای شرکت ها و بازرگانی های بزرگ تخفیف های لازم در نظر گرفته می شود.

ایزوگام پلیمری دولایه

ایزوگام پلیمری درجه یک پلیمری

ایزوگام پلیمری دولایه دارای ضخامت ۴ میلیمتر است و از این که می توانید برای سال ها از آن استفاده کنید در هزینه های جانبی شما صرفه جویی خواهد شد.
سفارش خرید ایزوگام دولایه فویل دار را بر اساس نوع مصرف و میزان هزینه و متراژ انجام داده و به راحتی می توانید در هر نقطه از تهران و یا دیگر شهرهای کشور که زندگی می کنید سفارشات خود را به صورت اینترنتی اعلام و ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

 

نصب ایزوگام پلیمری دولایه هم ساده تر و هم مطمئن تر خواهد بود اگر که در زمان مناسب و توسط گروه های آموزش دیده انجام شود.
کلیه کارشناسان ما در شرکت ایزوگام دلیجان می تواند راهنمای مناسبی برای خرید ایزوگام پلیمری دولایه بوده و شما را از مرغوب ترین انواع ایزوگام فویل دار آگاه خواهند ساخت.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.