ایزوگام دو لایه شرق

ایزوگام دو لایه شرق پلیمری کارخانه دلیجان یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام در ایران می باشد که به دلیل کیفیت مناسب ایزوگام تولیدی خود مشریان زیادی دارد.

ایزوگام دو لایه شرق دلیجان در اصل تشکیل شده از پوشش مقاومی همچون قیر و الیاف مصنوعی است. این مواد از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می کند و معمولا با گرما بر بستر  بام خانه ها چسپانده می شود.

ایزوگام شرق پلیمری کارایی و مقاومت سازه را بیشتر می کند و به مرور از هرینه های اضافی برای عایق کاری می کاهد.

 

ایزوگام دو لایه شرق

 

انواع ایزوگام استاندارد پلیمری

ایزوگام شرق دارای انواع گوناگونی است که پس از گذراندن آزمون های گوناگون در کارخانه های سازنده این محصول ضریب پایداری آن بالاتر رفته است. ایزوگام دو لایه شرق کارخانه دلیجان جزء بهترین کارخانه های تولید ایزوگام در سراسر ایران محسوب می شود.

علاوه ر آن ها ایزوگام تک لایه، ایزوگام طرح دار، عایق های نانو و ایزوگام پودری در خط تولید ایزوگام دو لایه شرق قرار دارد.

[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام دو لایه شرق را از کارخانه و یا نمایندگی های معتبر خریداری کنید.[/toggle]

 

ایزوگام دو لایه شرق

 

عایق بندی با بهترین ایزوگام پلیمری

ایزوگام دو لایه جایگزین مناسبی برای عملیتت قیر و گونی است و بسیار پیشرفته و ساده انجام می شود.

عایق بندی ساختمان ها در گذشته به صورت سنتی با آسفالت و قیر گونی انجام می گرفت که امروزه انواع ایزوگام ها جای آن روش سنتی قدیمی را گرفته اند و البته عمر ایزوگام حدود ۱۰سال می باشد و بعد از آن لایه ایزوگام باید دوباره تمدید شود و ایزوگام دو لایه شرق در صورت نصب صحیح حتی بیشتر از ده سال کار می کند.

 

 

قیمت ایزوگام نیز مانند بقیه کالاهای صنعتی با توجه به قیمت تمام شده ی مواد اولیه آن ها است برای این که از کیفیت مناسب ایزوگامی که می خریم مطمئن باشیم باید به این که توسط سازمان استاندارد کنترل کیفیت شده است یا نه توجه کرد. ایزوگام استاندارد پلیمری دارای بهترین کیفیت است و ایزوگام دو لایه شرق ایزوگام پلیمری است.

 

ایزوگام دو لایه شرق

ایزوگام دو لایه شرق

معمولا قیمت ایزوگام دو لایه شرق که ضمانت نامه های طولانی تری دارند از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردارند و مواد تشکیل دهنده این ایزوگام از لایه های مختلفی تشکیل شده که باعث شده تا مقاومت بسیار بالایی در برابر بارش برف و باران و رطوبت داشته باشد.

استفاده از ایزوگام نا مرغوب در ساختمان ها مشکلات فراوانی را نظیر تخریب ساختمان و همچنین تحمیل هزینه های اضافی به ساکنان، بوجود می آورد که با بالا بردن آگاهی می توان از این خسارت ها جلوگیری کرد. برای به دست آوردن اطلاعات فروش ایزوگام دو لایه شرق کارخانه ایزوگام دلیجان با کارشناسان شرکت ما در ارتباط باشید.