صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق و شهرهای مهم آن مانند رمادی، سامرا، کاظمین، نجف، کربلا و بسیاری دیگر از شهرهای این کشور همسایه به صورت زمینی و از طریق بازارچه های مرزی صورت می گیرد. شرکت تولید ایزوگام هیرمان دلیجان توانسته است بهترین و مرغوب ترین محصولات قیری خود را در سال ۱۳۹۸ با مجوزهای گمرکی و پلمپ شده برای پروژه های عمرانی و ساختمانی این کشور با کمترین قیمت آماده سازی و ارسال نماید.

صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

کشورهای همسایه ایران و هر یک از شهرهای این کشورها می توانند مقصد بسیار مناسبی برای ایزوگام تولید شده کارخانه های ایزوگام دلیجان باشند چرا که عایق های تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان بسیار مرغوب و مناسب آب و هوای منطقه هستند.
ایزوگام هیرمان دلیجان برترین و بهترین محصولات خود را که دارای اتعطاف پذیری بالا هستند و در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی دارند برای صادرات ایزوگام انتخاب و آماده سازی می کند.
ایزوگام تولید شده پلیمری در کارخانه هیرمان دلیجان به استان های عراق هم صادر می شود.

 • استان اربیل
 • استان بابل
 • استان بغداد
 • استان حلبچه
 • استان کربلا
 • استان قادسیه
 • استان کرکوک
 • استان نینوا
 • استان نجف
 • استان صلاح الدین و دیگر استان ها و شهرهای عراق می توانند از خدمات فروش عمده و صادرات ایزوگام دلیجان هیرمان بهره مند شوند.

[toggle title=”بهترین ایزوگام صادراتی هیرمان” state=”open”]ایزوگام هیرمان دلیجان برترین و بهترین محصولات خود را که دارای اتعطاف پذیری بالا هستند و در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی دارند برای صادرات ایزوگام انتخاب و آماده سازی می کند.[/toggle]

 

 

بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان

همان طور که می دانید برای تهیه و نامین بهترین ایزوگام صادراتی، لازم است که عایق های رطوبتی که دارای شرایط و استانداردهای روز جهانی هستند و برای کشور مورد نظر مانند عراق مناسب هستند انتخاب و معرفی شوند.
شرکت هیرمان دلیجان با در نظر گرفتن چندین مورد، بهترین و مرغوب ترین ایزوگام صادراتی دلیجان را به شما معرفی می کند که از جمله به ایزوگام بردین صادراتی و ایزوگام مشکین شرق دلیجان می توان اشاره نمود.
ایزوگام صادراتی دلیجان دارای شرایط و مشخصات زیر است:

 1. وزن و ضخامت استاندارد دارد.
 2. با در نظر گرفتن نوع آب و هوای منطقه ای تولید شده است.
 3. بهترین قیر پلیمری درجه یک را دارد.
 4. مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر کاملا از جنس مرغوب انتخاب شده اند.
 5. فوق آلومینیومی و یا هر پوشش دیگر برای ایزوگام از بهترین ها انتخاب می شود.
 6. رول های ایزوگام به صورت استاندارد و زیبا بسته بندی شده اند.
 7. ضمانت نامه و بیمه نامه دارند.
 8. پس از بارگیری ایزوگام، پلمپ گمرکی صورت گرفته است.
 9. طبق قرار داد و در زمان تعیین شده، ایزوگام به مرز مورد نظر خواهد رسید.
 10. استانداردهای کشور مقصد در هنگام تولید در نظر گرفته شده است.

[toggle title=”ایزوگام صادراتی مرغوب دلیجان” state=”open”]شرکت هیرمان دلیجان با در نظر گرفتن چندین مورد، بهترین و مرغوب ترین ایزوگام صادراتی دلیجان را به شما معرفی می کند که از جمله به ایزوگام بردین صادراتی و ایزوگام مشکین شرق دلیجان می توان اشاره نمود.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان بدون نصب

فروش عمده ایزوگام صادراتی دلیجان بدون نصب است و در متراژهای بالا و برای پروژه های بزرگ مقرون به صرفه تر خواهد بود که بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان را خریداری نمایند.
خرید ایزوگام استاندارد و با کیفیت عالی می تواند به نوعی سرمایه گذاری طویل المدت محسوب شود.
مقاومت و چسبندگی و کشش در برابر عوامل محیطی و همچنین در سرما و گرما و همچنین وزن و ضخامت رول های ایزوگام که بر اساس استاندارد های روز تعیین می شود عوامل موثری در استحکام و کارایی ایزوگام هستند.
ایزوگام مرغوب دلیجان هیرمان که با بهترین مواد اولیه تولید می شود با قیمت عالی و کیفیت تضمین شده به فروش می رسد.
قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و یا حتی قیمت ایزوگام برای مصارف داخلی به چند عامل مهم وابسته است که از جمله می توان به:

 • قیمت و کیفیت مواد اولیه مانند قیر، پلی استر، تیشو و فویل آلومینیومی
 • وزن و ضخامت رول های ایزوگام
 • نوع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده و پوشش
 • قیمت و نوسانات پلیمرها و مواد افزودنی ایزوگام
 • متراژ و محل تحویل بار و همچنین انجام امور گمرکی و پلمپ و اخذ مجوزهای لازم هم لحاظ شده و در نظر گرفته می شود.

[toggle title=”استجکام ایزوگام دلیجان” state=”open”]مقاومت و چسبندگی و کشش در برابر عوامل محیطی و سرما و گرما و همچنین وزن و ضخامت رول های ایزوگام که بر اساس استاندارد های روز تعیین می شود عوامل موثری در استحکام و کارایی ایزوگام هستند.[/toggle]

 

 

صادرات ایزوگام به رمادی عراق با مجوز

کشور عراق یکی از همسایه های غربی کشور ایران است که بین این دو کشور مراوده های بازرگانی بسیاری صورت می گیرد که یکی از آن ها صادرات انواع ایزوگام دلیجان به شهرهایی مانند رمادی است.
شهرستان رمادی که در استان الانبار که بزرکترین استان کشور عراق است، واقع شده است و یکی از مقاصد عایق های رطوبتی هیرمان دلیجان است.

 1. رمادی
 2. حدیثه
 3. سداح
 4. ابوغریب
 5. فلوجه
 6. ساجریه
 7. المحمدی
 8. عبیدی و خالدیه و ……از شهرهای استان الانبار هستند که بهترین ایزوگام دلیجان هیرمان به مقصد این شهرها حمل و بارگیری می شود.

ایزوگام صادراتی دلیجان با توجه به متراژ، توسط وسائط نقیله استاندارد و با کانتینرهای سرپوشیده از طریق مرزهای زمینی به کشور عراق حمل می شوند.
خرید عمده ایزوگام توسط بازرگانی ها و شرکت های بزرگ با هماهنگی و مشاوره کارشناسی صورت می گیرد.
[toggle title=”بارگیری و حمل ایزوگام” state=”open”]ایزوگام صادراتی دلیجان با توجه به متراژ، توسط وسائط نقیله استاندارد و با کانتینرهای سرپوشیده و با پلمپ گمرکی و مجوزهای لازم، از طریق مرزهای زمینی به کشور عراق حمل می شوند.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام شرق دلیجان

پروژه ها و عملیات ساختمانی و یا عمرانی نیاز به انواع عایق های رطوبتی پلیمری دارند که شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با در نظر گرفتن جوانب مورد نیاز و قیمت محصولات و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای اجرای پروژه بهترین پیشنهاد را ارائه می کند.
ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام مشکین شرق دلیجان، ایزوگام هیرمان دلیجان و انواع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده مانند ایزوگام نک لایه فویل دار و ایزوگام دولایه روکش دار در کارخانه ایزوگام شرق هیرمان تولید شده و به صورت عمده عرضه می گردد.
میتوان به نمونه هایی مانند:

 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام شنی و ماسه ای
 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام پلیمری نوع A
 • ایزوگام SBS
 • ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H هم که در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان تولید می شود اشاره کرد.

[toggle title=”انواع ایزوگام دلیجان شرق” state=”open”]ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام مشکین شرق دلیجان، ایزوگام هیرمان دلیجان و انواع ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده مانند ایزوگام نک لایه فویل دار و ایزوگام دولایه روکش دار در کارخانه ایزوگام شرق هیرمان تولید شده و به صورت عمده عرضه می گردد.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

 

ایزوگام درجه یک دلیجان به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه به فروش می رسد.
اطلاعات مربوط به خرید ایزوگام صادراتی دلیجان در وب سایت و کانال های ارتباطی شرکت ایزوگام هیرمان به روز شده درج می شود.
لیست قیمت ایزوگام به روز صادراتی دلیجان با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه بررسی و اعلام می گردد.