صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به کشور افغانستان و به ولایات مهم و بزرگ این کشور مانند قندهار، کابل، غزنی، بدخشان، بلخ و دیگر استان های آن از طریق راههای زمینی و با داشتن مجوزهای لازم برای این کار به صورت هماهنگ شده از شرکت ایزوگام هیرمان بارگیری و ارسال می شود. کارهای مربوط به گمرک و پلمپ گمرکی هم توسط کارشناسان و با دقت و سرعت صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام دلیجان

ایزوگام صادراتی دلیجان

کارخانه های بسیار مجهز و پیشرفته ای در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی در دلیجان فعالیت می کنند که با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و خط تولید باتجربه انواع ایزوگام برای مصارف داخلی و خارجی را تولید و عرضه می کنند.
کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید کننده بهترین انواع ایزوگام به صورت عمده و پخش عمده و انبوه در سراسر کشور هستند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با استفاده از روش های جدید تولید و بسته بندی و به کارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه از جمله قیر پالایشگاهی درجه یک اقدام به تولید ایزوگام صادراتی دلیجان و ایزوگام شرق نموده است.
صادرات ایزوگام دلیجان به افغانستان در طی سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.
ایزوگام دلیجان صادراتی به مقصد ولایت های افغانستان از جمله:

 • قندهار
 • هرات
 • کابل
 • بدخشان
 • پکتیا
 • پنجشیر
 • سمنگان
 • غور
 • فاریاب
 • غزنی
 • قندوز
 • جزجان و دیگر ولایات، بسته بندی و بارگیری و پلمپ گمرکی می شوند.

[toggle title=”ایزوگام دلیجان شرق هیرمان” state=”open”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با استفاده از روش های جدید تولید و بسته بندی و به کارگیری بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه از جمله قیر پالایشگاهی درجه یک اقدام به تولید ایزوگام صادراتی دلیجان و ایزوگام شرق نموده است.[/toggle]

 

 

مجوز صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه

همان طور که می دانید برای صادرات کالاها و محصولات نیاز است که تولیدات به صورت کاملا استاندارد تولید و بسته بندی شده و همچنین دارای استانداردهای مورد نظر کشور مقصد باشند.
عایق های رطوبتی هم برای این که مستقیما با استحکام و ایمنی ساختمان ها و پروژه ها در ارتباط هستند در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان و برای صادرات به افغانستان و دیگر کشورهای همسایه دارای تضامین کارخانه و بیمه نامه معتبر هستند.

 1. افغانستان
 2. پاکستان
 3. قرقیزستان
 4. آذربایجان
 5. ترکمنستان
 6. تاجیکستان
 7. ترکیه
 8. عراق
 9. بحرین
 10. عمان
 11. کشورهای اروپایی و افریقایی و دیگر کشورهای خاورمیانه از بهترین و مرغوب ترین ایزوگام دلیجان ایرانی ثبت سفارش و خرید می کنند.

شرکت هیرمان دلیجان با داشتن کادری مجرب و کارشناسان متخصص، کلیه مجوزها و گواهینامه های لازم برای محموله صادراتی عایق رطوبتی مورد نظر را اخذ می کنند.
[toggle title=”ضمانت نامه ایزوگام هیرمان” state=”open”]عایق های رطوبتی هم برای این که مستقیما با استحکام و ایمنی ساختمان ها و پروژه ها در ارتباط هستند در کارخانه ایزوگام دلیجان هیرمان و برای صادرات به افغانستان و دیگر کشورهای همسایه دارای تضامین کارخانه و بیمه نامه معتبر هستند.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

خرید مستقیم ایزوگام شرق دلیجان

در خرید ایزوگام به صورت عمده و مستقیم از کارخانه خریدار می تواند با کمترین قیمت و با اطمینان خاطر اقدام به قیبت سفارش خرید ایزوگام دلیجان نماید و در این راه از تخفیف هایی که در نظر گرفته می شود بهره مند خواهد شد.
ایزوگام شرق دلیجان که با کیفیت استاندارد پلیمری و در انواع مختلف برای مصارف گوناگون تولید می شود نه تنها برای صادرات ایزوگام به قندهار افغانستان، بلکه برای مصرف در کشورهای دیگر نیز معرفی و توصیه می شود.
ایزوگام دلیجان شرق با قیمت به روز و به صورت عمده و مستقیم از کارخانه و یا پس از ثبت سفارش خرید آنلاین بارگیری خواهد شد.

 • خرید از وب سایت
 • ثبت سفارش به صورت اینترنتی
 • مشاوره کارشناسی و تماس های تلفنی
 • دریافت اطلاعات از طریق راه های تماس و کانالهای ارتباطی و به ویژه خرید مستقیم ازکارخانه موجب صرفه جویی در هزینه و وقت شما خواهد شد.

[toggle title=”ایزوگام دلیجان شرق” state=”open”]ایزوگام شرق دلیجان که با کیفیت استاندارد پلیمری و در انواع مختلف برای مصارف گوناگون تولید می شود نه تنها برای صادرات ایزوگام به قندهار افغانستان، بلکه برای مصرف در کشورهای دیگر نیز معرفی و توصیه می شود.[/toggle]

 

 

لیست قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان

اعلام لیست قیمت به روز ایزوگام و زمان بارگیری و تحویل و همچنین بحث و بررسی در خصوص انواع عایق های رطوبتی و کاربرد هر یک و راهنمای خرید خرید ایزوگام در سایت موجب سهولت در کارها شده است.
لیست قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و یا انواع ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان دلیجان و بررسی قیمت ها و تضامین و مجوزهای لازم در سایت درج شده است و می تواند راهنمای مناسبی برای سفارش و خرید عمده انواع ایزوگام هیرمان دلیجان باشد.
لیست قیمت ایزوگام به روز و بر اساس نوع ایزوگام و نوع و کیفیت متریال در اختیار خریدار قرار می گیرد.

 1. ایزوگام پلیمری
 2. ایزوگام نوع A
 3. ایزوگام نوع H
 4. ایزوگام نوع C
 5. ایزوگام SBS
 6. ایزوگام تک لایه فویل دار
 7. ایزوگام دولایه روکش دار
 8. ایزوگام مناطق گرمسیری و سردسیری
 9. ایزوگام طرح دار
 10. ایزوگام سنگریزه ای، به صورت دسته بندی شده و با اطلاعات دقیق در سایت شرکت هیرمان دلیجان منتشر می شود.

[toggle title=”لیست قیمت ایزوگام” state=”open”]لیست قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان و یا انواع ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان دلیجان و بررسی قیمت ها و تضامین و مجوزهای لازم در سایت درج شده است و می تواند راهنمای مناسبی برای سفارش و خرید عمده انواع ایزوگام هیرمان دلیجان باشد.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

فروش ایزوگام صادراتی دلیجان

کشور افغانستان به جهت نوع آب و هوا و شرایطی که در طی سالهاس اخیر داشته است به ساخت و سازها و پروژه های عمرانی توجه بسیاری دارد که مصرف ایزوگام و انواع عایق های رطوبتی را ضروری می کند.
تولیدات قیری شرکت هیرمان دلیجان نمونه ای از بهترین انواع ایزوگام صادراتی دلیجان هستند که با توجه به دارا بودن استانداردهای جهانی و بر اساس ارزیابی آب و هوا و تناژ مورد نیاز به قندهار و دیگر مناطق افغانستان صادر می شود.

 1. ارغستان
 2. شاه ولی کوت
 3. ارغنداب
 4. خاکریز
 5. پنجوائی
 6. دامان
 7. شورابک و دیگر مناطق و شهرهای اطراف قندهار به خوبی توسط شرکت ایزوگام هیرمان با صادرات انواع عایق رطوبتی تحت پوشش قرار می گیرند.

فروش ایزوگام صادراتی دلیجان به صورت عمده خواهد بود و کلیه مجوزها و شرایط مورد نیاز برای صادرات ایزوگام کسب شده است.
[toggle title=”فروش ایزوگام دلیجان” state=”open”]تولیدات قیری شرکت هیرمان دلیجان نمونه ای از بهترین انواع ایزوگام صادراتی دلیجان هستند که با توجه به دارا بودن استانداردهای جهانی و بر اساس ارزیابی آب و هوا و تناژ مورد نیاز به قندهار و دیگر مناطق افغانستان صادر می شود.[/toggle]