صادرات ایزوگام شرق

صادرات ایزوگام شرق صادراتی اصل برای تمام کشورهای همسایه به صورت پلمپ گمرکی و با مجوز صادرات انجام می وشد و در هنگام ثبت سفارش همه توافقات مانند میزان ایزوگام سفارشی و یا مقصد و محل تحویل مورد بررسی قرار می گیرد.

ایزوگام صادراتی دارای مشخصاتی است که همان طور که می دانید یکی از آن ها اصل بودن و استاندارد و برند ایزوگام مورد درخواست است که باید حقیقی باشد و مورد تایید قرار گرفته باشد.

صادرات ایزوگام شرق با پلمپ

ایزوگام صادراتی برای کشورهای همسایه و اروپا موردنیاز است و کشورهایی مانند ترکیه و ارمنستان و عراق عمده عایق‌های رطوبتی موردنیاز خود را با توجه به شرایط آب و هوایی از ایران تهیه می‌کنند.

مجوز صادرات ایزوگام شرق و پلمپ گمرکی ازجمله نیازهایی است که بایستی به همراه بار ارسال شود و در محل تحویل بار و گذر از مرز این مدارک و گواهینامه‌ها و استانداردها باید تکمیل و اصل باشد.

صادرات ایزوگام شرق و کلیه عایق‌های رطوبتی و سفارشی بر اساس نوع آب‌وهوای منطقه موردنظر تولید می‌شود و این امر اهمیت ویژه‌ای دارد چراکه میزان مقاومت و کیفیت ایزوگام بسیار مورد اهمیت است.

قیمت انواع ایزوگام صادراتی با توجه به متراژ و میزان نیاز و نوع ایزوگام موردبررسی قرار می‌گیرد و تمام موارد لازم مدنظر گرفته می‌شود.

 

صادرات ایزوگام شرق

صادرات ایزوگام شرق به عراق

شهرهایی مانند اربیل و سلیمانیه و شهرهای دیگر عراق عمده نیاز خود به عایق‌های رطوبتی را طریق شرکت‌های تولید ایزوگام در ایران و بخصوص از کارخانه ایزوگام شرق تأمین می‌کنند و این خوش‌نامی و ایجاد اطمینان در خریدار سبب شده است که بسیاری از بازرگانان اقدام به خریدوفروش عمده انواع ایزوگام اصل صادراتی شرق نموده و این امر به همکاری نزدیک‌بین بازرگانان و شرکت‌های تولید ایزوگام منجر شده است.

صادرات ایزوگام شرق می تواند هم نمونه های بسیار خوب انواع ایزوگام ایران را معرفی کند . هم می تواند توانایی های کارخانه ایزوگام شرق را نشان می دهد.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.