صادرات ایزوگام پلیمری

صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان با بهترین کیفیت و قیر پالایشگاهی درجه‌یک امکان ورود ایران به کشورهای صنعتی و ایجاد بازار قابتی را فراهم نموده است.

صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان با بهترین کیفیت و قیر پالایشگاهی بسیار مرغوب اهمیت ویژه این محصول صنعتی را به ما یادآروی می کند.

تولید ایزوگام در کارخانه ایزوگام شرق به صورتی است که بهترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه در ساخت هر گونه از عایق های رطوبتی به کار گرفته می شود و شرکتهای دلیجان در هنگام تولید تلاش می کنند که کلیه موازین استاندارد را در هنگام تولید به صورت کامل رعایت کرده تا عایق رطوبتی تولید شده از هر حیث مورد قبول باشد.

صادرات ایزوگام پلیمری شرق

ایزوگام صادراتی بر اساس آب و هوای کشوری که عایق به ان جا ارسال می شود تولید شده و کلیه استانداردها و وزن و ضخامت مورد توجه قرار می گیرد و از طرفی هم گواهینامه ها و مجوزهای لازم هم توسط کارشناسان دریافت می شود و با اطمینان خاطر از کیفیت ایزوگام پلمپ رول ها صورت می گیرد و با کانتینرهای سرپوشیده عملیات حمل و نقل صورت می گیرد.

ایزوگام پلیمری در بین انواع ایزوگام هم چسبندگی خیلی عالی دارد و هم برای سال ها به خوبی پس از نصب کار می کند و ماندگاری بالای آن نشان از مرغوبیت قیر مصرفی در آن است.

 

صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان

در تمام تولیدات ترجیح بر این است که میزان مصرف مواد اولیه و یا کیفیت هر یک از مواد اولیه مورد توجه خاص قرار بگیرد و این امر در تولید ایزوگام صادراتی دوچندان مورد توجه است چرا که ایزوگام انتخاب شده و یا تولید شده برای صادرات باید استانداردهای مورد نیاز کشور مقصد را هم داشته باشد.

ایزوگام شرق از هر جیث در جهت بهبود کیفیت تولیدات خود در این سال ها کوشیده است و این امر سبب شده است که هم خط تولید و هم پیشرفت تجهیزات و استفاده از تجربیات مورد توجه بیشتر قرار بگیرد و این امر در نمونه های تولید و مصرف شده چه به صورت داخلی و یا صادراتی کاملا مشخص است.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.