صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان بدون نصب به رمادی عراق و دیگر استان های این کشور و همچنین کشورهای همسایه از طریق بازارچه های مرزی با پلمپ گمرکی ساماندهی می شود. ایزوگام دلیجان با توجه به تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارد و تیم تولید و کارشناسی کاملا تخصصی به امر صادرات ایزوگام مبادرت کرده است.

صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

کشور عراق به جهت این که دارای مرزهای زمینی و قابل دسترس و همچنین آماده ساخت و ساز و انجام پروژه های عمرانی است مرکز مناسبی برای فروش ایزوگام ایران به شمار می آید.
کارخانه ایزوگام دلیجان با توجه به گستردگی تولیدات و روند تولید محصولات متنوع می تواند بهترین ایزوگام روز را به قیمت مناسب به شهرهای بسیار مهم عراق مانند رمادی، اربیل، بصره، بغداد، سلیمانیه و موصل و نجف صادر نماید.
استانهای مهم عراق از جمله:

 • استان الانبار
 • استان بصره
 • استان ارببل
 • استان دیاله
 • استان دهوک
 • استان قادسیه و سلیمانیه
 • استان نجف
 • استان کرکوک و دیگر استان های کشور عراق مقصد ایزوگام مرغوب صادراتی دلیجان هستند که با مجوز گمرکی صادر می شوند.

[toggle title=”صادرات ایزوگام به عراق” state=”open”]کارخانه ایزوگام دلیجان با توجه به گستردگی تولیدات و روند تولید محصولات متنوع می تواند بهترین ایزوگام روز را به قیمت مناسب به شهرهای بسیار مهم عراق مانند رمادی، اربیل، بصره، بغداد، سلیمانیه و موصل و نجف صادر نماید.[/toggle]

 

 

مجوز صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف

برای ایجاد روند صادرات محصولات و کالاها بایستی که قوانین و مقرراتی در هر مرحله از صادرات انجام شود که مجوزهای صادراتی نامیده شده و طبیعتا” برای صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه، اروپایی و افریقایی نیاز است که این مجوزها به صورت کامل اخذ شود.
مجوزهای صادراتی از طریق کارشناسان فروش ایزوگام پیگیری می شود و در سریع ترین زمان ممکن اخذ مجوزهای قانونی و گواهینامه های صادراتی در دستور کار کارخانه ایزوگام دلیجان قرار می گیرد و عایق رطوبتی بارگیری شده قبل از حمل، پلمپ گمرکی می شود.
کشورهایی که صادرات ایزوگام دلیجان به آن ها صورت می گیرد عبارتند از:

 1. عراق
 2. ترکیه
 3. سوریه
 4. عمان
 5. قرقیزستان
 6. ترکمنستان
 7. تاجیکستان
 8. ترکمنستان
 9. سنگاپور
 10. مالزی
 11. فیلیپین
 12. مالدیو
 13. افغانستان
 14. پاکستان

[toggle title=”مجوزهای صادرات ایزوگام” state=”open”]مجوزهای صادراتی از طریق کارشناسان فروش ایزوگام پیگیری می شود و در سریع ترین زمان ممکن اخذ مجوزهای قانونی و گواهینامه های صادراتی در دستور کار کارخانه ایزوگام دلیجان قرار می گیرد و عایق رطوبتی بارگیری شده قبل از حمل، پلمپ گمرکی می شود.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

فروش ایزوگام صادراتی شرق

ایزوگام شرق همان طور که می دانید به بهترین شکل ممکن در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود و یکی از قدیمی ترین محصولات و برندی کاملا شناخته شده است.
ایزوگام صادراتی شرق دلیجان هم باکیفیت اعلاء و هم با تضامین لازم تولید و به فروش می رسد. فروش ایزوگام صادراتی دلیجان شرق به صورت مستقیم و از درب کارخانه با ارزان ترین قیمت انجام می شود و با گواهینامه های لازم صادراتی بهترین محصول کارخانه ایزوگام به شمار می آید.
ایزوگام شرق دلیجان در انواع مختلف و با استاندارد پلیمری با فروش عمده برای مصارف داخل و صادرات توصسه می شود.

 • ایزوگام دو لایه فویل دار
 • ایزوگام تک لایه روکش دار
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام نقش دار رنگی
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری

[toggle title=”فروش ایزوگام شرق صادراتی” state=”open”]ایزوگام صادراتی شرق دلیجان هم باکیفیت اعلاء و هم با تضامین لازم تولید و به فروش می رسد. فروش ایزوگام صادراتی دلیجان شرق به صورت مستقیم و از درب کارخانه با ارزان ترین قیمت انجام می شود و با گواهینامه های لازم صادراتی بهترین محصول کارخانه ایزوگام به شمار می آید.[/toggle]

 

 

بازارچه های مرزی ایران کدام است؟

اهمیت بازارچه های مرزی در صادرات و واردات کالاها و محصولاتی مانند انواع ایزوگام بسیار چشمگیر است و کارخانه های ایزوگام دلیجان همواره تلاش می کنند که با همکاری در خصوص دریافت مجوزها، صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان را ساده تر و سریع تر انجام دهند.
بازارچه های مرزی می توانند محل مبادله بسیاری از کالاها باشند و شرکت هیرمان دلیجان با کارشناسان مجرب توانسته است مشکلات را به حداقل رسانده و در زمان اندک موفق به دریافت گواهینامه های صادراتی ایزوگام به کشور عراق و دیگر کشورها خواهد شد.
در این جا به تعدادی از بازارچه های مرزی ایران با عراق و دیگر کشورهای همسایه اشاره می کنیم:

 • بازارچه مرزی مهران
 • بازارچه مرزی ایلام
 • بازارچه مرزی سیرانبند
 • بازارچه مرزی تمرچین
 • بازارچه مرزی باشماق
 • بازارچه مرزی جوانرود
 • بازارچه مرزی بیله سوار

[toggle title=”” state=”open”]بازارچه های مرزی می توانند محل مبادله بسیاری از کالاها باشند و شرکت هیرمان دلیجان با کارشناسان مجرب توانسته است مشکلات را به حداقل رسانده و در زمان اندک موفق به دریافت گواهینامه های صادراتی ایزوگام به کشور عراق و دیگر کشورها خواهد شد.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

لیست قیمت ایزوگام به روز + فروش عمده

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان محصولات قیری خود را به شکل صادراتی و مصرف عمده در داخل کشور تولید نموده و با اخذ بالاترین استانداردها و انجام آزمایشکات کافی در زمان تولید توانسته است که ایزوگام مرغوب دلیجان را نه تنها در کشور بلکه برای صادرات به کشورهای عراق و …. آماده نماید.
ایزوگام دلیجان بین ۳ تا ۴ میلیمتر ضخامت، بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم وزن، طول و عرض استاندارد دارد. ایزوگام درجه یک دلیجان دارای چسبندگی بسیار عالی و قیمت مناسب و ارزان دارد که به جهت فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه است.
لیست قیمت ایزوگام به روز شده در سایت و از طریق راه های ارتباطی به صورت رایگان قابل دریافت است.
ایزوگام هیرمان دلیجان به صورت عمده برای پروژه هایی مانند:

 1. پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 2. ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 3. پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 4. استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 5. مراکز آبی تفریحی
 6. مخازن آب و مخازن غیر نفتی
 7. تونل‌ها و دیوارهای حائل و پروژه هایی بسیار متعدد در این لیست قرار می گیرند.

[toggle title=”ایزوگام استاندارد دلیجان” state=”open”]ایزوگام دلیجان بین ۳ تا ۴ میلیمتر ضخامت، بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم وزن، طول و عرض استاندارد دارد. ایزوگام درجه یک دلیجان دارای چسبندگی بسیار عالی و قیمت مناسب و ارزان دارد که به جهت فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه است.[/toggle]

صادرات ایزوگام دلیجان

راه های خرید آسان ایزوگام

ایزوگام در استحکام و مقاوم سازی ساختمان ها امری بسیار حیاتی است و خرید ایزوگام مرغوب پلیمری نیاز به تخصص و دانش داشته و این امر موجب می شود که به اهمیت خرید ایزوگام به صورت عمده و جزئی با اطلاعات کافی پی ببریم.
خرید مستقیم از درب کارخانه، ثبت سفارش خرید از وب سایت، راههای تماس تلفنی و مشاوره کارشناسی از راه های ساده و مناسبی است که می توانید امتحان کنید.
خرید ایزوگام استاندارد و ایزوگام درجه یک به نوعی سرمایه گذاری محسوب شده و در دراز مدت صرفه جویی و کاهش هزینه ها را به دنبال دارد.
[toggle title=”خرید مستقیم ایزوگام” state=”open”]خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه، ثبت سفارش خرید از وب سایت، راههای تماس تلفنی و مشاوره کارشناسی از راه های ساده و مناسبی است که می توانید امتحان کنید.[/toggle]