کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان در استان مرکزی یکی از کارخانجات فعال کشور در زمینه تولید انواع ایزوگام می باشد که تولیدات خود را به تمام نقاط کشور ارسال می کند.
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان در تولید محصولات خود از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در بازار استفاده می کند. این کارخانه برای عرضه محصولات خود به بازار اقدام به پذیرش نمایندگی ایزوگام فعال در دیگر نقاط کشور نموده است.

[toggle title=”نکته!” state=”open”]کارخانه ایزوگام شرق دلیجان در استان مرکزی یکی از کارخانه های پیشرو در زمینه تولید انواع ایزوگام است.[/toggle]

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

یکی از مواردی که امر ساختمان سازی ،ایجاد استخر و غیره مورد توجه مهندسان قرار می گیرد بحث استفاده از یک عایق رطوبتی با کیفیت در این موارد است که ایزوگام شرق دلیجان یکی از برند ها در این زمینه نیز است.
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با دارا بودن ازمایشگاه های کنترل کیفیت بر کیفیت محصولات خود نظارت می کند. این کارخانه توانسته است با توانمندی خود در زمینه تولید با کیفیت صادرات به کشور های همسایه داشته باشد
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با شناسایی بازارهای خارجی باعث ایجاد اشتغال بیشتر جوانان کشور شده است. این کارخانه نیز برای فروش محصولات خود از فروش آنلاین اینترنتی ایزوگام در فضای اینترنت استفاده کافی را برده است.

[toggle title=”توجه کنید!” state=”open”]در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان انواع مختلف عایق های رطوبتی و حرارتی با کاربردهای متفاوت تولید می شود.[/toggle]

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

تولید انواع ایزوگام عایق رطوبتی و حرارتی

ایزوگام مشکین شرق دلیجان با تولید انواع ایزوگام های عایق رطوبتی و حرارتی و نیز صوتی توانسته است پاسخگو نیاز موجود بازار به این محصولات در زمینه ساخت و ساز مسکن و دیگر موارد مرتبط این حوزه باشد.
ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام شرق دلیجان عبارتند از:

 • ایزوگام شنی
 • ایزوگام ماسه ای و سنگریزه ای
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام تک لایه روکش دار
 • ایزوگام دولایه فویل دار
 • ایزوگام طرح دار رنگی
 • ایزوگام خودچسب
  برای تولید انواع ایزوگام عایق رطوبتی و حرارتی از موادی مثل پلی استر و قیر پالایش شده استفاده می شود. ایزوگام عایق رطوبتی و حرارتی به دو صورت تک لایه و دو لایه با ضخامت های متفاوت تولید و عرضه می شود. ایزوگام مشکین شرق دلیجان با پایبندی به اصول مشتری مداری اقدام به مشاوره خرید رایگان نیز کرده است.

 

 

مشاوره رایگان خرید ایزوگام شرق

امروزه با رونق گرفتن صنایع مختلف از جمله صنعت تولید عایق های رطوبتی و حرارتی وجود تعداد زیاد تولید کننده و رقیب کارخانه جات اقدام به مشاوره و معرفی محصولات با کیفیت خود به مشتریان خود می نمایند.
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان با به کار گیری تیمی مجرب اقدام به مشاوره محصولات تولیدی خود نموده است. مشاوره دادن برای خرید محصول باعث ایجاد حس اطمینان و رضایت درونی مشتری و رغبت به خرید می شود.
در مشاوره خرید ایزوگام و محصولات تولیدی به خریداران، به موارد زیر اشاره می شود:

 • کیفیت
 • دوام
 • موارد استفاده
 • قیمت

[toggle title=”به یاد داشته باشید که!” state=”open”]شرکت ایزوگام دلیجان شرق هیرمان با ایجاد پل های ارتباطی مانند شماره تماس تلفنی و غیره پاسخگو می باشد.[/toggle]

کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

شماره تلفن کارخانه ایزوگام شرق دلیجان

امروزه کارخانه جات مختلف تولیدی و شرکت ها برای اینکه با مشتریان خود در زمینه های: فروش محصول، مشاوره خرید محصول و سایر موارد در ارتباط باشند اقدام به اعلام شماره تلفن تماس منحصر خود می نمایند.
امروزه کارخانه جات علاوه براین که شماره های تماس دارند از راه هایی مثل سایت اینترنتی استفاده می کنند. داشتن شماره تلفن برای ارسال فکس امروزه نیاز هر کارخانه و شرکت برای بخش اداری آن مجموعه نیز است.
معمولا کارخانجات تولید ایزوگام دارای دو شماره یکی مربوط به کارخانه و دیگری مربوط به دفتر مرکزی می باشند
کارخانه ایزوگام شرق دلیجان رسالت کاری خود را بر مشتری مداری قرار داده است و به همین منظور از راه های ارتباطی مانند: شماره تلفن تماس و سایت اینترنتی شرکت هیرمان بهره می برد.