ایزوگام نوع C

فروش ایزوگام نوع C بردین دلیجان با کیفیت پلیمری و استاندارد BPP از درب کارخانه صورت می گیرد و با تضمین کیفیت و ماندگاری بالا تحویل می گردد. کارخانه ایزوگام هیرمان بهترین محصولات قیری خود را برای مناطق مختلف آب و هوایی به منظور ارتقای سطح کیفی تولید می نماید و یکی از این عایق های رطوبتی که در نوع خود بی نظیر است ایزوگام بردین است.

ایزوگام نوع C

ایزوگام نوع C چیست؟

دسته بندی عایق های رطوبتی قیری به چندین شیوه مختلف صورت می گیرد که هر یک از این دسته بندی های می تواند در زمان خرید ایزوگام و نوع مصرف در پروژه به خریدار در انتخاب کمک کند.

 1. ایزوگام پلیمری ( BPP )
 2. ایزوگام BOF
 3. ایزوگام نوع H
 4. ایزوگام نوع C
 5. ایزوگام نوع A
 6. ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده ( ایزوگام دولایه و ایزوگام تک لایه و ایزوگام سه لایه )
 7. ایزوگام بر حسب پوشش

ایزوگام نوع C؛ نوعی از عایق های رطوبتی پلیمری است که دارای کیفیت عالی و مقاومت بیشتر در برابر تغییرات آب و هوایی است و از آن جایی که ایزوگام نوع C برای مناطق گرمسیری تولید می شود می تواند تا دمای ۱۲۰ درجه سانتیگراد هم مقاومت کند.
[toggle title=”ایزوگام برتر هیرمان” state=”open”]ورق انعطاف پذیر عایق رطوبتی قیری درجه یک از نوع C در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با کیفیتی برتر تولید می شود و هر یک از لایه های تشکیل دهنده آن از بهترین متربال انتخاب شده اند.[/toggle]

 

 

مشخصات فنی ایزوگام کدام است؟

یکی از مهمترین مواردی که در کارخانه ایزوگام بردین دلیجان به آن توجه می شود مشخصات فنی و مواد مورد مصرف در هنگام تولید عایق رطوبتی است.

 • ایزوگام پلیمری BPP  که از قیر خالص ۷۰-۶۰، پلی استر، تیشو، فویل آلومینیومی ۱۴ تا ۱۶ میکرون، پلاستیک مخصوص پشت لایه ایزوگام، پودر تالک، مواد APP درجه ۱ و ۲ و پوشال های گونی های پلاستیکی ساخته می شود.
 • ایزوگام دمیده BOF که مواد تشکیل دهنده آن عبارت است از: قیر دمیده، پلی استر، تیشو، لایه آلومینیومی ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام و پودر تالک.

ایزوگام بر حسب تعداد لایه های تشکیل دهنده هم دسته بندی می شود که عبارت است از:

 • ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته ) :

این ایزوگام بسیار ظریف تر و با قابلیت انعطاف پذیری بیشتری تولید می شود و برای دیوارها مناسب است.

 • ایزوگام دو لایه ( شامل پلی استر و تیشو ) :

این نوع ایزوگام از ایزوگام تک لایه ضخیم تر است و برای پشت بام و استخر و مناطق مختلف کاربرد دارد. ایزوگام دولایه دارای استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به ایزوگام تک لایه است.

ایزوگام نوع C

انواع ایزوگام بر اساس تعداد لایه :

ایزوگام ها بر اساس تعداد لایه ها به دو دسته تقسیم میشوند که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند .

 • ایزوگام تک لایه ( شامل پلی استر دوخته ) :
  این نوع ایزوگام ظریف تر و قابلیت انعطاف بیشتری را دارد کاربرد آن در دیوار ها است.
 • ایزوگام دو لایه ( شامل تیشو و پلی استر ) :
  این نوع ایزوگام ضخیم‌تر از نوع تک لایه است و برای پشت بام و استخر و . . . کاربرد دارد .
  ایزوگام دولایه دارای استحکام بیشتری نسبت به یک لایه است .
 • ایزوگام سه لایه ( همراه با مفتول های سیمی ) : این نوع ایزوگام برای مناطق سردسیری و به صورت سفارشی تولید می شود.

[toggle title=”انواع ایزوگام دلیجان” state=”open”]کارخانه ایزوگام دلیجان با تنوع محصولات قیری و با داشتن تجهیزات و امکانات پیشرفته قادر به تولید انواع ایزوگام برای مناطق مختلف آب و هوایی است.[/toggle]

ایزوگام نوع C

ایزوگام نوع C و ایزوگام نوع H + شرکت هیرمان

ایزوگام نوع C با توجه به کیفیت پلیمری و تولید ویژه در کارخانه ایزوگام بردین دلیجان به سرعت در بین متقاضیان شناخته می شود و کاربرد آن به جهت مقاومت و کارایی بیشتر می تواند ضامن هر نوع پروژه ای باشد.
شرکت هیرمان دلیجان به تولید انبوه و عمده بهترین ایزوگام های روز با کیفیت پلیمری می پردازد و به این ترتیب در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی فعالیت می کند.
کارخانه های ایزوگام دلیجان روند تولید خود را به سمت تولید بهترین و مرغوب ترین ایزوگام با ارزانترین قیمت می برند و می کوشند عایق های رطوبتی مورد نیاز بازار را در کمترین زمان تامین نمایند.

 1. ایزوگام طرح دار
 2. ایزوگام سنگریزه
 3. ایزوگام خودچسب
 4. انواع ایزوگام دولایه فویل دار
 5. ایزوگام های تک لایه
 6. انواع ایزوگام های پلیمری به صورت انبوه در شرکت هیرمان دلیجان تولید و روانه بازار می شود.

[toggle title=”شرکت هیرمان دلیجان” state=”open”]شرکت هیرمان دلیجان به تولید انبوه و عمده بهترین ایزوگام های روز با کیفیت پلیمری می پردازد و به این ترتیب در بازارهای داخلی و خارجی به خوبی فعالیت می کند.[/toggle]

 

 

فروش ویژه انواع ایزوگام پلیمری

فروش ویژه انواع ایزوگام پلیمری در شهرها و مناطق مختلف از کشور از مبداء کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان با بسته بندی و بارگیری استاندارد و در کمترین زمان صورت می گیرد.
کلیه تولیدات کارخانه های معتبر ایزوگام دارای استاندارد اصل هستند و شرکت هیرمان دلیجان نمونه های محصولات خود از جمله: بردین دلیجان، مشکین شرق، هیرمان دلیجان و بردین صادراتی را با قیمت به روز در سایت معرفی و برای فروش عمده ایزوگام معرفی می کند.

 • رشت
 • ساری
 • کرمان
 • ایلام
 • اصفهان
 • ورزقان
 • خرم اباد
 • گرگان
 • آق قلا
 • گمیشان
 • پلدختر و شهرهای دیگر می توانند از امکانات فروش ویژه انواع ایزوگام دلیجان هیرمان بهره مند گردند.

[toggle title=”انواع ایزوگام هیرمان دلیجان” state=”open”]کلیه تولیدات کارخانه های معتبر ایزوگام دارای استاندارد اصل هستند و شرکت هیرمان دلیجان نمونه های محصولات خود از جمله: بردین دلیجان، مشکین شرق، هیرمان دلیجان و بردین صادراتی را با قیمت به روز در سایت معرفی و برای فروش عمده معرفی می کند.[/toggle]

ایزوگام نوع C

قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان

کارخانه های تولید کننده ایزوگام برای رقابتی کردن بازار خرید و فروش ایزوگام دست به اقدامات و ابتکاراتی می زنند که موجب شود خریدار با خیال آشوده و با قیمت ارزان بتواند ایزوگام مورد نیاز خود را تهیه کند.
استفاده از قیرهای دمیده در کاهش قیمت ایزوگام موثر است اما در نهایت پس از نصب ایزوگام بی کیفیت در رمانی اندک و در اثر تابش مستقیم نور آفتاب چنین ایزوگامی خشک و شکننده می شود و از حالت استاندارد خارج می شود.
توصیه شرکت هیرمان دلیجان بر خرید ایزوگام استاندارد که با مواد اولیه مرغوب تولید شده است می باشد.
بهترین ایزوگام و باکیفیت ترین عایق رطوبتی درجه یک پلیمری را به صورت مستقیم از درب کارخانه ایزوگام هیرمان تهیه کنید.
[toggle title=”ایزوگام باکیفیت بخرید!” state=”open”]استفاده از قیرهای دمیده در کاهش قیمت ایزوگام موثر است اما در نهایت پس از نصب ایزوگام بی کیفیت در رمانی اندک و در اثر تابش مستقیم نور آفتاب چنین ایزوگامی خشک و شکننده می شود و از حالت استاندارد خارج می شود.[/toggle]