ایزوگام پلیمری قیمت

ایزوگام پلیمری قیمت از درب کارخانه دلیجان به واسطه عدم وجود دلال های متعدد در بخش فروش، انتخابی ممتاز برای خریداران ایزوگام های پلیمری به شمار می رود.

ایزوگام پلیمری را می توان به عنوان اولین گزینه انتخابی خریداران این محصول شناخت چرا که مزیت های متعدد آن موجب گردیده است تا در مقایسه با نمونه دیگر ایزوگام، خریداران تمایل بیشتری به خرید این محصول داشته باشند و ایزوگام پلیمری قیمت مناسب هم دارد.

مزیت های ایزوگام پلیمری قیمت مناسب

مزیت هایی که می توان برای ایزوگام پلیمری بدان اشاره کرد، عبارت اند از، مقاومت و طول عمر بالا، عدم ایجاد بوی نامطبوع در محیط به واسطه مواد اولیه استاندارد و مرغوب، عدم ایجاد سنگینی و وزن اضافی در ساختمان به جهت رعایت استاندارد های کیفیتی لازم در مواد اولیه تشکیل دهنده و… که هر یک در افزایش توان و قدرت عایق یاد شده موثر می باشند و ایزوگام پلیمری قیمت ارزان این ویژگی ها را دارد.

[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام پلیمری از قیر درجه یک و دیگر مواد اولیه که کیفیت بالایی دارند تهیه می شود.[/toggle]

شما اطمینان داشته باشید که با ایزوگام پلیمری قیمت از درب کارخانه میتوانید به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

برای آشنایی هر چه بهتر با کیفیت محصولی هم چون ایزوگام پلیمری قیمت ارزان، باید روی سطح صاف آن دست کشید و مشاهده نمود که آیا رنگ سیاه ایزوگام به دست منتقل شده و دست رنگی شده یا نشده است. بر این اساس می توان به سادگی کیفیت و مرغوبیت یک ایزوگام درجه یک و ایزوگام پلیمری قیمت مناسب را مشخص نمود.

ایزوگام پلیمری قیمت

ایزوگام پلیمری قیمت درب کارخانه

ایزوگام پلیمری قیمت مناسب در خرید عایق های رطوبتی همچون ایزوگام نکته مهمی به شمار می آید. چرا که این عایق ها در ابعاد وسیع به منظور نصب بر روی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.
از این حیث قیمت ایزوگام درب کارخانه می تواند فرصت خرید ایزوگام متفاوتی را برای خریداران ایجاد نماید. قیمتی که بر پایه خریدی مستقیم و بی واسطه استوار می باشد. به منظور دریافت اطلاعات دقیق تر می توان با کارشناسان بخش فروش ایزوگام پلیمری قیمت مناسب ما در ارتباط بود.
ارتباط یاد شده مشخص کننده بسیاری از ابهامات در بخش ایزوگام پلیمری قیمت ارزان و کیفیت ایزوگام یادشده برای خریداران خواهد بود بنابراین زمینه خریدی آگاهانه و هوشمندانه برای خریداران فراهم گردیده است.

ایزوگام پلیمری قیمت

استاندارد ملی ایران برای عایق رطوبتی پلیمری پلاستیکی (BPP) دولایه و ایزوگام پلیمری قیمت ارزان

 ویژگیها واحد حدود قابل قبول/سردسیر حدود قابل قبول/گرمسیر شماره استاندارد روش آزمون
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) طولی kg/5cm ۴۰ ۴۰ ۳۸۸۲
مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) عرضی kg/5cm ۳۰ ۳۰ ۳۸۸۲
درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – طولی % ۲۵ ۲۵ ۳۸۸۲
درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – عرضی % ۲۵ ۲۵ ۳۸۸۲
مقاومت در برابر پارگی حداقل – طولی kgf ۱۲ ۱۲ ۳۸۶۳
مقاومت در برابر پارگی حداقل – عرضی kgf ۱۲ ۱۲ ۳۸۶۳
جذب آب ۲۸ روزه (حداکثر) – جذب آب % ۱ ۱ ۳۸۷۹
جذب آب ۲۸روزه (حداکثر) کاهش وزن % ۱ ۱ ۳۸۷۹
انعطاف پذیری در سرما ( حدکثر ) oC ۵- صفر ۳۸۸۱
میزان پایداری حرارتی ( حداقل ) oC ۱۰۰ ۱۲۰ ۳۸۶۲
پایداری ابعادی در برابر حرارت  طولی % ۰/۲ _+ ۰/۲_+ ۳۸۹۰
پایداری ابعادی در برابر حرارت عرضی % ۰/۲_+ ۰/۲_+ ۳۸۹۰
میزان نفوذ پذیری آب(حداقل) kpa ۶۰ ۶۰ ۳۸۶۱
ضخامت mm ۰/۲_+۴ ۰/۲_+۴ ۳۸۷۸
وزن واحد سطح Kg/m2 ۰/۲_+۴/۱ ۰/۲_+۴/۱ ۳۸۷۸
طول متر _+۱۰ _+۱۰ ۳۸۷۸
عرض متر _+۱ _+۱ ۳۸۷۸
مساحت مترمربع _+۱۰ _+۱۰ ۳۷۸۷
ویژگی ظاهری و نشانه گذاری مطابق باشد مطابق باشد ۳۸۸۵-۳

نصب و کیفیت ایزوگام پلیمری قیمت ارزان

همیشه در خرید ایزوگام پلیمری قیمت مناسب تنها عاملی نیست که خریدار باید به آن توجه کند، بلکه باید به نوع مواد اولیه و کیفیت و چسبندگی ایزوگام هم دقت کافی داشته باشد.

ایزوگام پلیمری قیمت مناسب همه این عوامل را با هم دارد و به دلیل این که از درب کارخانه تهیه و تامین می شود قیمت مناسب تری دارد.

 

سفارش و خرید ایزوگام پلیمری قیمت مناسب یکی از کارهایی است که مشاورین این مجموعه به خوبی از عهده ان برمی آیند.