قیمت ایزوگام نوع H

قیمت ایزوگام بردین دلیجان با انواع مختلف پلیمری مانند نوع H و نوع C به صورت ویژه در سایت شرکت هیرمان دلیجان درج می شود و فروش عمده آغاز شده است. کارخانه ایزوگام بردین دلیجان اقدام به تولید انواع عایق های پلیمری درجه یک و استاندارد نموده است که برای بازارهای داحلی و همچنین برای صادرات بسیار مناسب هستند.

 

قیمت ایزوگام نوع H

لیست قیمت ایزوگام نوع H

ایزوگام نوع H به نوعی از ایزوگام اطلاع می شود که از بهترین قیر پالایشگاهی و با استاندارد پلیمری تولید می شود. ایزوگام نوع H هم استحکام بیشتری دارد و هم در برابر آب و هوا و تغییرات و نوسانات جوی از مقاومت بالاتری برخوردار است.
لیست قیمت انواع ایزوگام به روز شده و طبق تغییرات قیمت مواد اولیه در بازارهای داخلی منتشر می شود و کارخانه ایزوگام بردین دلیجان تلاش می کند که قیمت ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر برای متقاضی اعلام شود.

 • کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام نوع H
 • تیشو و پلی استر به کار رفته در تولید عایق رطوبتی
 • میزان پلیمرهای افزودنی و ضخامت و وزن ایزوگام؛ در قیمت نهایی ایزوگام پلیمری BPP نوع H و نوع C اهمیت بسزایی دارد.

[toggle title=”انتشار قیمت ایزوگام” state=”open”]لیست قیمت انواع ایزوگام به روز شده و طبق تغییرات قیمت مواد اولیه در بازارهای داخلی منتشر می شود[/toggle]

 

 

کارخانه ایزوگام بردین دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان تولید انواع عایق رطوبتی خود را با تلاش و استفاده از تجهیرات و دستگاه های پیشرفته به روز و با قیمت مناسب و با برندهای متنوع صورت داده است.
ایزوگام بردین دلیجان نمونه ای از عایق رطوبتی جدید تولید شده در کارخانه هیرمان است که در دو نوع BPP  و  BOF  تولید شده و از استانداردهای روز ملی برخوردار است و کیفیت آن بهینه سازی و تضمین گردیده است.
شرکت های تولید کننده ایزوگام نمونه های مختلفی از عایق های رطوبتی قیری را روانه بازار می کنند از جمله:

[toggle title=”ایزوگام جدید بردین” state=”open”]ایزوگام بردین دلیجان نمونه ای از عایق رطوبتی جدید تولید شده در کارخانه هیرمان است که در دو نوع BPP  و  BOF  تولید شده و از استانداردهای روز ملی برخوردار است و کیفیت آن بهینه سازی و تضمین گردیده است.[/toggle]

قیمت ایزوگام نوع H

ایزوگام طرح دار دلیجان

همان طور که اشاره کردیم یکی از نمونه های بسیار قابل توجه و جدید ایزوگام که در پروژه های مسکونی و تجاری بسیار مورد توجه قرار گرفته است بهترین ایزوگام دولایه فویل دار طرح است که در نقش ها و رنگ های مختلف با استاندارد اصل تولید می شود.
ایزوگام طرح دار با ضخامت ۴ میلمیتر و از مرغوب ترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و ترکیب رنگ ها و نقش های بسیار زیبا سبب می شود که ایزوگام طرح دار دلیجان جلب توجه کند.
ایزوگام نقش دار در طرح ها و رنگ هایی مانند :

 1. لانه زنبوری
 2. ورساچه
 3. سرامیک
 4. سنگ
 5. چمنی
 6. آجری
 7. آجرنما و با رنگ های متنوع از جمله سبز؛ زرد؛ آجری؛ قرمز و غیره با استاندارد و نضمین شده توسط کارخانه ایزوگام دلیجان و با ثبت سفارش به فروش می رسد.

[toggle title=”ایزوگام طرح دار دلیجان” state=”open”]ایزوگام بردین دلیجان طرح دار در صورتی که به درستی و با انتخاب موقعیت مکانی مناسب خریداری شود و نصب آن به صورت کارشناسی شده انجام شود؛ برای بیش از ۱۵ سال کار خواهد کرد.[/toggle]

 

 

صادرات ایزوگام بردین نوع H

تولید ایزوگام صادراتی در شرکت هیرمان دلیجان به صورت هدف دنبال می شود و بهترین تیم کارشناسی در کارخانه های ایزوگام دلیجان با یکدیگر برای تولید انواع عایق های رطوبتی قیری همکاری می کنند.
ایزوگام دلیجان صادراتی نه تنها کیفیت و اصالت استاندارد تضمین شده دارد؛ بلکه با اخذ مجوزهای گمرکی و با دریافت مجوزهای صادراتی و پلمپ گمرک و مجوزهای خروج از کشور با قیمت مناسب و بارگیری از درب کارخانه، شرایط مساعد برای فروش بهترین ایزوگام دلیجان را فراهم کرده است.
کشورهای مختلفی از جمله:

 • عراق
 • ترکیه
 • اربیل
 • افغانستان
 • پاکستان
 • قرقیزستان
 • بحرین
 • عمان
 • سوریه
 • روسیه
 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • آلمان و کشورهای بسیار دیگری از آمادگی صادرات ایزوگام دلیجان استقبال کرده و کارها آغاز شده است.

[toggle title=”ایزوگام دلیجان صادراتی” state=”open”]ایزوگام دلیجان صادراتی نه تنها کیفیت و اصالت استاندارد تضمین شده دارد؛ بلکه با اخذ مجوزهای گمرکی و پلمپ گمرک برای صادرات به کشورهای مختلف آماده سازی می شود.[/toggle]

قیمت ایزوگام نوع H

ایزوگام دلیجان بدون نصب + تهران و کرج

ایزوگام دلیجان بردین که نمونه ای از بهترین ایزوگام پلیمری تولید شده در شرکت هیرمان دلیجان است برای خرید و فروش ایزوگام در مناطق مختلف ایران به کار گرفته می شود.
ایزوگام دلیجان بدون نصب با توجه به متراژ درخواستی و همچنین نوع ایزوگام دسته بندی می شود و به صورت عمده در سراسر کشور پخش و توزیع می گردد.
لیست قیمت به روز انواع عایق های رطوبتی به صورت های مختلف از شرکت هیرمان دلیجان قابل دریافت است:

 1. دریافت قیمت روز از وب سایت
 2. قیمت های منتشر شده در کانال های رسمی کارخانه
 3. مشاوره و دریافت قیمت ایزوگام از طریق کارشناسان به صورت رایگان
 4. درخواست قیمت و سفارش خرید ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه

ایزوگام درجه یک استاندارد از جمله :

 1. ایزوگام بردین دلیجان
 2. ایزوگام نوع H دلیجان
 3. ایزوگام نوع C دلیجان
 4. ایزوگام SBS دلیجان
 5. ایزوگام نوع A دلیجان
 6. ایزوگام پلیمری مشکین شرق و ایزوگام هیرمان در کلیه مناطق تهران و کرج و شهرهای اطراف با قیمت درب کارخانه توزیع می شوند.

[toggle title=”فروش عمده ایزوگام” state=”open”]ایزوگام دلیجان بدون نصب با توجه به متراژ درخواستی و همچنین نوع ایزوگام دسته بندی می شود و به صورت عمده در سراسر کشور پخش و توزیع می گردد.[/toggle]

قیمت ایزوگام نوع H

خرید بهترین ایزوگام دلیجان از کارخانه

خرید عمده ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه به صورت فوق العاده و با قیمت عالی انجام می شود و شرکت هیرمان دلیجان تمهیدات لازم برای سرعت بخشیدن به امور را توسط کارشناسان متبحر انجام می دهد.
بهترین ایزوگام دلیجان که در کارخانه های بسیار معتبر تولید ایزوگام با سابقه چندین ساله تولید می شود و برای پروژه های بسیار بزرگ در سراسر کشور مصرف می شود.
خرید مستقیم انواع ایزوگام نوع H و نوع C از درب کارخانه هم به سرعت کارها می افزاید و هم در قیمت فروش ایزوگام دلیجان تاثیر فراوان دارد.
خرید ایزوگام بردین دلیجان از درب کارخانه و با اعلام لیست قیمت به روز و نهایی در نهایت منجر به صرفه جویی در هزینه های پروژه و رضایت مصرف کننده می انجامد.
[toggle title=”خرید عمده ایزوگام” state=”open”]سفارش خرید عمده ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه ایزوگام بردین دلیجان به صورت فوق العاده و با قیمت عالی انجام می شود. [/toggle]