فروش ایزوگام پشم و شیشه

فروش ایزوگام پشم و شیشه دلیجان که امروزه یکی از عایق های رطوبتی با کیفیت و استاندارد است در نمایندگی های این مجموعه تولیدی صورت می پذیرد.
فروش ایزوگام پشم شیشه دلیجان شرق از درب کارخانه وبه صورت عمده و جزئی و با قیمت مناسب است. از مزایای خوب ایزوگام دلیجان شرق دارا بودن قابلیت فروش اینترنتی برای مشتریان محصول خود می باشد.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام دلیجان؛ پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که بر بستر بام چسبیده می شود و عایق رطوبتی است.[/toggle]

فروش ایزوگام پشم شیشه

ایزوگام پشم و شیشه چیست ؟

ایزوگام پشم شیشه یکی از انواع ایزوگام های موجود در بازار است و تعیین کیفیت آن با توجه به میزان دانش و مهارت فنی متخصصین فعال در حوزه تولید ایزوگام و در آزمایشگاه های کنترل کیفیت بسیار مجهز صورت میگیرد.
ایزوگام پشم شیشه با در نظر گرفتن شرایط آب وهوایی مناطق مختلف در برابر رطوبت و حرارت تولید می شود. رعایت استاندارد های لازم ،استفاده از پلی استر مرغوب و قیر خالص پالایشگاهی باعث کیفیت ایزوگام است.
فروش ایزوگام پشم و شیشه به عنوان یک عایق رطوبتی و حرارتی و صوتی با کیفیت در بازار نیزصورت می گیرد. ایزوگام پشم شیشه طول عمر زیادی دارد و هنگام فروش ایزوگام پشم و شیشه با گواهی نامه های تضمین کیفیت ارائه می گردد.

[toggle title=”توجه نمایید!” state=”open”]از ویژگی های ایزوگام پشم شیشه؛ می توان به کیفیت مواد به کار رفته در آن و مقاومت آن در گرما و سرما اشاره کرد.[/toggle]

فروش ایزوگام پشم و شیشه

ویژگی های ایزوگام پشم شیشه استاندارد

ایزوگام پشم شیشه استاندارد از لایه های مختلف تشکیل شده است، مانند:

 • لایه پلی اتیلن یا پودر معدنی
 • بافت پلی استر
 • تیشوی درجه یک
 • فویل آلومینیومی ۱۶ میکرون و همه این مواد با کیفیتی که دارند به عنوان عایق نیز مورد استفاده قرار می گیرند. فروش ایزوگام پشم و شیشه به سادگی از طریق شرکت ایزوگام هیرمان امکان پذیر است.

فروش ایزوگام پشم و شیشه

محصولات ایزوگام تولید شده در کارخانه با ضخامت های مختلف تولید و در موارد خاص خود مورد استفاده است.
از ویژگی های ایزوگام پشم شیشه این است که در دمای زیر صفر درجه منعطف می شود ولی نمی شکند.
فروش ایزوگام پشم و شیشه با توجه به مشخصات فنی و کاربرد آن در موارد مختلف عایق و … صورت می گیرد.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]ایزوگام دلیجان شرق با استفاده از نیروهای مجرب و مواد اولیه باکیفیت؛ سعی در جلب رضایت مشتری خود دارد.[/toggle]
فیلم زیر روند تولید ایزوگام را شرح می دهد:

 

 

کارخانه ایزوگام دلیجان شرق

کارخانه ایزوگام دلیجان شرق تولید کننده انواع عایق رطوبتی پلیمری در کشور است که تولیدات داخلی بسیار متنوع دارد و بزرگترین صادر کننده عایق های رطوبتی به کشور های اروپایی و همسایه کشورمان ایران است.
مصرف عایق های رطوبتی برای اقشار مختلف مردم و برای مصارف بیشتر در پروژه های صنعتی اهمیت فراوان دارد. محصولات تولیدی در کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت دو لایه روکش دار تولید و به بازار مصرف عرضه می شود.
فروش ایزوگام پشم و شیشه دلیجان از شبکه گسترده و بازار با ظرفیت بالا در زمینه عایق رطوبتی بهرمند است.

[toggle title=”توجه!” state=”open”]کیفیت ایزوگام پشم شیشه دلیجان، باعث شناخته شدن این محصول در بازارهای هدف خود بوده است.[/toggle]

فروش ایزوگام پشم و شیشه

فروش ایزوگام پشم و شیشه استاندارد

فروش ایزوگام پشم و شیشه استاندارد به قیمت عمده در بازار و با قیمت مناسب و ارزان موجب می شود این محصول از لحاظ اقتصادی برای خریداران آن مقرون به صرفه باشد و رضایت هر چه مشتری را نیز فراهم آورد.
صادرات ایزوگام به:

 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکمنستان
 • ترکیه
 • عراق
 • تاجیکستان
 • روسیه
 • سوریه
 • بحرین
 • قطر؛ انجام می شود.

فروش ایزوگام پشم و شیشه

برای صادرات ایزوگام مواردی مثل برآورد هزینه های تولید و تاییدیه های کارشناسی و غیره بررسی می شود. فروش ایزوگام پشم و شیشه صادراتی به صورت آنلاین سبب پاسخگویی سریعتر به درخواست خرید می شود.
فروش ایزوگام برای مصارف داخلی باعث ایجاد اشتغال برای جوانان کشورمان می شود و همچنین صادرات آن باعث ارز آوری برای کشور و سود آوری زیاد نیز می شود.